Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data 16.08.2020 g. 14:00 Stadion Stadion im.Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku Długość toru 349 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
15. BIEG
Wygrany start przez Gomólskiego pozwolił Polakowi zablokować Klindta i wypuścić na prowadzenie Rasmusa Jensena. Gdańszczanie wygrywają ostatni wyścig podwójnie, a w całym meczu odnoszą zwycięstwo 51:38
14. BIEG
Grzegorz Walasek - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Wyścig przerwany. Na tor upadł Gapiński. Już po przerwaniu biegu upadek w bandę zaliczył Pieszczek.

Krystian Pieszczek już po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu zostaje wykluczony z powtórki wyścigu.

Wyścig znów przerwany. Para gości wyszła na podwójne prowadzenie, jednak po ataku Kildemanda Klindt uderzył w bandę.

Decyzją sędziego Nicolai Klindt zostaje wykluczony z powtórki wyścigu.

W kolejnej powtórce start wygrał Kildemand i cały czas musiał uważać na ataki Gapińskiego.
13. BIEG
Najlepiej spod taśmy ruszył Klindt, jednak tym razem niepokonany dziś Duńczyk musiał uznać wyższość rywala. Kildemand musiał bronić się przed atakami Okoniewskiego.
12. BIEG
Kacper Grzelak nie stawił się pod taśmą i został wykluczony z powodu przekroczenia 2 minut. Być może jego nieobecność wynika z jego upadku w biegu młodzieżowym.

Start wygrał Gapiński, jednak jadący po szerokiej Thorssell zdołał go wyprzedzić.
11. BIEG
Najlepiej spod taśmy ruszył Gomólski. Na drugim okrążeniu upadek notuje Pieszczek.

Krystian Pieszczek zostaje wykluczony z powtórki.

W powtórce ponownie najlepiej startuje Gomólski i dowozi prowadzenie do końca.
10. BIEG
Wyścig przerwany - nierówny start. Klindt otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu.

Duńczyk w powtórce wyścigu po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny i pewnie zwyciężył.
9. BIEG
Pieszczek wygrał moment startowy i pewnie dowiózł prowadzenie do mety. Klidemand najpierw minął Walaska, a później próbował wyprzedzić Gapińskiego, jednak ta sztuka mu się nie udała.
8. BIEG
Taśma Rafała Okoniewskiego.
Rafał Okoniewski - powód zmiany: Taśma

Upadek na pierwszym łuku zalicza Żupiński. Decyzją sędziego powtórka odbędzie się w pełnej obsadzie.

Najlepiej ruszył spod taśmy Jensen i to Duńczyk wygrywa bieg nr 8. Do Jensena na chwilę dołączył Żupiński, jednak po chwili parę gospodarzy rozdzielił Cyfer.
7. BIEG
Kacper Grzelak - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Kolejne pewne zwycięstwo Klindta.
6. BIEG
Kolejny remis. Jensen musiał cały czas uważać na ataki ze strony Walaska, jednak te okazały się być bezskuteczne. Gapiński otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie procedury startu.