MSC Wölfe Wittstock vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Data 19.06.2021 g. 12:00 Stadion Heidering Wittstock Długość toru 399 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

14:04:26

Zawodnicy gospodarzy stanęli na niewłaściwych polach startowych. Gospodarze wykluczeni z biegu.

Sandro Wassermann - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Fraser Bowes - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Gospodarze wyszli na podwójne prowadzenie. Pludra o drugą lokatę walczył z Baumannem, a zawodnicy kilkukrotnie mijali się.
13:47:06

Przerwa na kosmetykę toru.

Dilger i Dróżdż kilkukrotnie mijali się na prowadzeniu w pierwszej części biegu. Zawodnicy ostatecznie do mety przyjechali w sporych odległościach od siebie.
13:39:23

Trwa roszenie toru.

13:37:41

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku upadek zanotował Pludra. Zawodnik wstał o własnych siłach, a arbiter uznał go za winnego przerwania biegu i wykluczył z powtórki.

Baliński prowadził od startu do mety. Wassermann do ostatnich metrów musiał uważać na ataki Sadurskiego.
Szaluderbach dobrze rozegrał wyjście ze startu i objął prowadzenie, rawiczanin został minięty przez Baumana. Zawodnik gospodarzy ostatecznie przyjechał na drugiej pozycji, a na dystansie został minięty przez Rew.