Wczoraj o 18:00
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Cellfast Wilki Krosno
Data 20.06.2021 g. 14:00 Stadion Stadion im.Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku Długość toru 349 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
16:08:18
Musialak dobrze rozegrał pierwszy łuk i objął prowadzenie, Kulakov starał się minąć prowadzącego zawodnika.
Krystian Pieszczek - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Rasmus Jensen - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Goście prowadzili od startu do mety. Bieg bez historii.
16:00:53
16:00:10
15:58:09

Gryszczpiński prowadził w biegu, ale na dystanie został minięty przez Wojdyło, a za moment przez Milika. Gdańszczanin zanotował upadek na drugim łuku, nie był przez nikogo atakowany. Gryszpiński wstał o własnych siłach, a z powtórki biegu został wykluczony.

15:50:15

Przerwa na kosmetykę toru.

Fenomenalny start pary miejscowych zawodników, którzy prowadzili podwójnie. Milik minął najpierw Piszczka, a póżniej kilkukrotnie mijał się z Kulakovem na pierwszej pozycji.
Jamróg najlepiej rozegrał pierwszy łuk i zwyciężył w biegu. Bieg bez historii.
Michał Gruchalski - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Krośnianie prowadzi podwójnie, Wojdyło na dystansie został minięty przez Jensena. Gdańszczanin na trzecim okrążeniu minął prowadzącego Musielaka.