Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
Belle Vue Aces
Fogo Unia Leszno vs For Nature Solutions Apator Toruń
Data 22.05.2022 g. 16:30 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Denis Zieliński 0 0 0 0
Torunianie popisali się zdecydowanie lepszym startem i objęli podwójne prowadzenie. Kołodziej na dystansie minął Holdera i do ostatnich metrów atakował prowadzącego Lamberta.
Lidsey zdecydowanym atakiem na drugim łuku pierwszego okrążenia minął dwójkę torunian.
Pawlicki stoczył zaciętą walkę o drugą lokatę z osamotnionym Labertem. Bezkonkurencyjny Kołodziej.
17:47:30

Bieg przerwany. Do groźnej sytuacji doszło pomiędzy Pawlickim i Dudkiem na drugim łuku pierwszego okrążenia. Torunianin nie upadł na tor, ale sędzia zdecydował się na przerwanie gonitwy. Sędzia zdecydował się na wykluczenie Dudka z powtórki.

Bellego na pierwszym okrążeniu minął prowadzącego Holdera. Jabłoński i Holder kilkukrotnie mijali się na drugiej pozycji, ale ostatecznie na linii mety lepszy okazał się torunianin.
Dudek prowadził w biegu od startu do mety, ale musiał uważać na ataki Lidseya w początkowej fazie biegu.
17:32:10

Trwa przerwa na równanie. W Lesznie zaczęło kropić.

Start należał do gospodarzy, wydawać się mogło, że leszczynianie wyjdą na podwójne prowadzenie, ale na pierwszym łuku zdecydowanym atakiem Lambert minął dwójkę miejscowych zawodników.
Defekt Doyle na pierwszym okrążeniu, zawodnik jechał na ostatniej pozycji. Pewne zwycięstwo Kołodzieja
Pawlicki i Dudek walczyli o pierwszą lokatę na wyjściu z pierwszego łuku, sytuację wykorzystał Holder, który objął prowadzenie. Leszczynian na dystansie zdołał ostatecznie minąć młodszego z braci Holderów.