Wczoraj o 20:30
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs Unia Tarnów
Data 28.05.2022 g. 14:00 Stadion Stadion żużlowy im. Floriana Kapały Rawicz Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Jakub Sroka 1 0 1 2
Ljung prowadził w biegu, ale musiał uważać na ataki Kaczmarka. Pióro nie liczył się w stawce.
Damian Baliński - powód zmiany: Rezerwa zwykła

Bober najlepiej rozegrał pierwszy łuk i objął prowadzenie. Hansen na dystansie uporał się z Goretem.
15:38:43

Ljung z ostrzeżeniem za utrudnianie procedury startowej.

15:38:26

Trwa przerwa na równanie toru.

Pewne podwójne zwycięstwo gospodarzy.
Sroka prowadził w biegu, ale na pierwszym łuku drugiego okrążenia został minięty przez dwójkę rawiczan.
Kenneth Hansen - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Pierwszy łuk należał zdecydowanie do gospodarzy, który objęli podwójne prowadzenie. Ljung starał się rozdzielić parę z Rawiczam, ale bezskutecznie.
15:18:03

Trwa przerwa na kosmetykę toru.

Ljung skutecznie bronił się przed atakami Pickering. Dróżdż starał się atakować Gzyla. Dwójka zawodników upadła na pierwszym łuku czwartego okrążenia. Sędzia po analizie powtórek uznał, że sprawcą przerwania biegu był Dróżdż i zaliczył wyniki biegu przed upadkiem.
15:13:24

Sędzia analizuje powtórki. Dróżdż wykluczony jako sprawach przerwania biegu. Obaj zawodnicy wstali o własnych siłach.