Betard Sparta Wrocław vs MRGARDEN GKM Grudziądz
Data 10.05.2015 g. 17:00 Stadion Stadion Olimpijski Wrocław Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
Spotkanie wrocławian z grudziądzanami zainauguruje IV kolejkę żużlowej PGE Ekstraligi. Faworytem tego pojedynku wydają się być zawodnicy ze stolicy Dolnego Śląska, którzy po porażce w Rzeszowie, chcą wygrać przed własną publicznością swój pierwszy mecz w (...)
15. BIEG
Ponownie bezkonkurencyjni wrocławianie. Pewny triumf Spartan.
14. BIEG
Drabik jako rezerwa zwykła za Jensena. Łaguta jako rezerwa taktyczna za Jeleniewskiego. Łaguta do końca ścigał Jędrzejaka. "Ogór" wygrał z Rosjaninem o błysk szprychy!
13. BIEG
Podwójny triumf gospodarzy.
12. BIEG
Upadek Marcina Nowaka na pierwszym łuku. W powtórce pojedzie czwórka zawodników. Marcin Nowak wrócił do parku maszyn o własnych siłach. Świetna jazda Łaguty, który przedarł się z trzeciego na pierwsze miejsce. Pierwsza biegowa wygrana gości.
11. BIEG
Tradycyjnie. Dobry start wrocławian i pewny triumf.
10. BIEG
Nowak za Trzensioka jako rezerwa taktyczna. Kolejna podwójna wygrana gospodarzy.
9. BIEG
Pewna podwójna wygrana gospodarzy.
8. BIEG
Buczowski jako taktyczna za Jeleniewskiego. Pewny triumf Janowskiego. Bieg bez historii.
7. BIEG
Po starcie na podwójnym prowadzeniu jechali gospodarze. Na drugim okrążeniu Gollob minął Milika. Przerwa na równanie toru.
6. BIEG
Procedura startowa przerwana ze względu na silny wiatr. W powtórce bardzo dobry start Janowskiego, który wygrał wyścig bez najmniejszych problemów.