ROW Rybnik vs Enea Falubaz Zielona Góra
Data 20.04.2023 g. 20:30 Stadion Stadion Miejski w Rybniku Długość toru 357 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

38:52

Takim wynikiem kończymy dzisiejszy mecz .

Równy start. Hansen wywiózł daleko Buczkowskiego i to on wyszedł na prowadzenie. utworzyły sie dwie pary Hansen z Pawlicki i Kurtz z Buczkowskim . I z obu wyszli lepiej gospodarze .
Matej Zagar - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Równo ze startu cała czwórka. Ale to para gość wychodzi na podwójne prowadzenie. Kvech stara się ścigać pare gość i z biegu na bieg ich doganiał . Wojdyło na samy końcu nie nawiązał walki.
22:27:56

Równie toru .

33:45

Czekamy na składy biegów nominowanych ,

Dobrze ze startu gospodarze ale para gość już na drugim łuku wyjechali na 4:2 . Pech Jensena... defekt. Hansen ostro atakuje Buczkowski, ale atak mu się nie udaje i 3:3 .
Parak gosppdarzy wyjechał na 5:1. Chodź Rempała stara się walczyć z młodzieżowcem gospodarzy. Kvech bezpiecznie dowozi 3 pkt.
22:19:04

Michał Curzytek za Viktor Trofimov.

22:17:18

Dwie minuty przerwy dla Jana Kvecha który pojedzie jako rezerwa taktyczna za Mateja Zagara.

Krystian Pieszczek - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Patryk Wojdyło - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Na prowadznie na pierwszym łuku wyszła na prowadzenie wychodzi para gospodarzy ale nie na długo . Bo po pikęnym ataku przy kredzie wychodzi na prowadzenie Przemek Pawlicki . Tungate nie nawiązał waliki.