Wczoraj o 18:00
Grupa Azoty Unia Tarnów vs Texom Stal Rzeszów
Data 20.04.2023 g. 18:00 Stadion Stadion Jaskółcze Gniazdo Długość toru 392 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

15. BIEG
Najlepiej ze startu Nowak, za jego plecami Ivacic , I on wyprzedza Nowaka. Na trzeciej pozycji Woelbert . a na Samym końcu stawki Bach.
14. BIEG
Dobrze ze startu Thorssell , za jego plecami gospodarze. Pająk przy bandzie mija Hansena . Thorssell nie doścignionym.. koza broni się do końca przed Kildemandem.
19:49:16

Czekamy na biegi nominowane.

32:46 dla gości

Trwa kosmetyka toru

13. BIEG
Ernest Koza - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Ze startu najlepiej Ivacic, a zewnętrznym pasem konsekwentnie jechał Bach. Wystarczyło do utrzymania drugiej pozycji. Podwójne zwycięstwo dla jaskółek.
19:40:57

2 minuty przerwy dla Maticia Ivacica, który za moment zmieni Ernesta Kozę w biegu 13.

19:39:07

Pewni drugiego zwycięstwa w rozgrywkach 2 ligi żużlowej są zawodnicy Stali Rzeszów!

12. BIEG
Do biegu nie wyjechał William Drejer. Matic Ivacic najgorzej ze startu, ale na drugim okrążeniu poradził sobie z dwójką gości. Piekielnie szybki Słoweniec pomimo początkowych problemów zdołał jeszcze zbudować przewagę długości całego łuku.
11. BIEG
Pomimo powtórki, to drugie wydanie identyczne jak pierwsze. Atomowy start gości, bieg bez historii.
19:30:39

Bieg przerwany. Pan sędzia dopatrzył się mikro-ruchu u Kevina Woelberta i ukarał go ostrzeżeniem.