Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Baraż Monster Energy FIM Speedway World Cup - Wrocław

Baraż Monster Energy FIM Speedway World Cup - Wrocław

Data 28.07.2023 g. 19:00 Stadion Stadion Olimpijski Wrocław Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

REPREZENTACJA Francji 20


1. David Bellego  (2,1,0,1,0,3) 7


2. Steven Goret (0,-,-,-,0) 0


3. Mathieu Tresarrieu (1,1,0,1,0,0) 3


4. Mathias Tresarrieu (-,0,-,-,) 0


5. Dimitri Berge (1,2,3,3,1) 10


 


REPREZENTACJA Australii: 54


1. Jack Holder (3,3,-,3,-) 9


2. Jason Doyle  (3,3,3,-,3) 12


3.  Max Fricke (3,3,3,2,3) 14


4. Jaimon Lidsey (3,2,2,2,3) 12


5. Chris Holder (2,3,2) 7


 


REPREZENTACJA Szwecji 35


1.  Oliver Berntzon (-,-,-,1,2) 3


2. Jacob Thorssell (1,2,-,2,1) 6


3. Antonio Lindbaeck (2,3,1,3,1,2) 12


4. Kim Nilsson (2,0,1,-,-) 3


5. Fredrik Lindgren  (2,2,2,3,2) 11


 


 


REPREZENTACJA Czechy 11


1. Hynek Stichauer (0,-,0,-) 0


2. Jan Kvech (0,0,1,1,0,1) 3


3. Petr Chlupac (1,0,-,0,-) 1


4. Daniel Klima (0,-,0,-,0) 0


5. Vaclav Milik  (1,1,2,2,1,0) 7
Bieg po biegu:


Rezerwa zwykła. Dimitri Berge w miejsce Mathiasa Tresarrieu.

1. Holder , Nilsson, Berge, Kvech 
Jack Holder popisał się najlepszym momentem startowym. Australijczyk założył na pierwszym łuku Kima Nilssona i pomknął po trzy punkty. Za jego plecami Berge starał się gonić Szweda, ale nic mu to nie dało. 

2. Doyle, Lindbaeck, Tresarrieu, Stichauer


Równy start całej czwórki. Doyle wykorzystał pierwsze pole startowe i wysunął się na czoło stawki. Na prostej przeciwległej startowej Tresarrieu starał się postraszyć Lindbaecka, ale bezskutecznie. Spore odległości między zawodnikami.


Rezerwa zwykła. Fredrik Lindgren w miejsce Olivera Berntzona.

3.Lidsey, Lindgren , Chlupac, Goret


Pewna wygrana Lidsey'a. Goret przez cały bieg atakował Chlupaca, lecz Czech umiejętnie się bronił

4.Fricke,Bellego,Thorssell, Klima


Komplet zwycięstw Australijczyków w pierwszej serii startów. Max Fricke niezagrożony prowadził od startu do mety. Bellego budował prędkość i gonił przez dwa okrążenia Thorssella i na trzecim okrążeniu na linii start-meta minął Szweda.


 


Czas na kosmetykę toru . 
Rezerwa zwykła. Fredrik Lindgren w miejsce Olivera Berntzona.Rezerwa taktyczna. Vaclav Milik w miejsce Daniela Klimy.5. Doyle, Lindgren, Milik, TresarrieuDoyle wystrzelił spod taśmy i założył resztę stawki. W pogoń za nim rzucił się Lindgren, ale nie potrafił go dogonić. Bardzo duże odległości między zawodnikami.

6.Holder, Thorssell, Tresarrieu, Chlupac

Jack Holder najlepiej wystartował, lecz pierwszy łuk bardzo dobrze rozegrał Jacob Thorssell, który wyszedł na prowadzenie. Australijczyk potrzebował półtora okrążenia, aby odbić pierwsze miejsce.Rezerwa zwykła. Vaclav Milik w miejsce Hynka Stichauera.  Rezerwa zwykła. Dimitri Berge w miejsce Stevena Goreta.7.Fricke, Berge, Milik, NilssonPierwsze pole wykorzystał Milik, ale na przeciwległej prostej bez problemu minął go Fricke, który momentalnie bardzo daleko odjechał reszcie stawki. Berge wyprzedził Czecha, a w stawce kompletnie nie liczył się Nilsson. 

8.Lindbaeck, Lidsey, Bellego, KvechMoment startowy dla Lidsey'a. Na czoło stawki wysunął się Lindbaeck, którego Australijczyk starał się minąć, lecz Szwed nie zostawił mu miejsca pod bandą. Lidsey gonił rywala do samego końca.Czas na kosmetykę toru. Po ośmiu biegach na zdecydowanym prowadzeniu reprezentacja Australii. Tuż za nimi Szwecja z czternastoma punktami . Jeszcze dwanaście biegów przed nami . Czy Australia do końca tak zdecydowanie wywalczy sobie w barażu awans do finału ? Okaże się po 20 biegu !Rezerwa zwykła. Dimitri Berge w miejsce Mathiasa Tresarrieu.Rezerwa taktyczna. Antonio Lindbaeck w miejsce Jacoba Thorssella.

9.Berge, Lidsey, Lindbaeck, StichauerBerge zdecydowanie najlepiej spod taśmy. Bieg bez historii.Rezerwa taktyczna. Fredrik Lindgren w miejsce Olivera Berntzona.Bieg przerwany . Fricke próbował wstrzelić się w start.Ostrzeżenie dla Fricka!

10.Fricke, Lindgren, Kvech, TresarrieuW powtórce pewna wygrana Maxa Fricke. Jan Kvech przez dwa okrążenia nękał Fredrika Lindgrena, lecz Szwed w końcu uporał się z rywalem.Rezerwa zwykła. Chris Holder w miejsce Jacka Holdera. Rezerwa taktyczna. Mathieu Tresarrieu w miejsce Stevena Goreta.
11.Lindbaeck, Holder,Tresarrieu,Klima


Antonio Lindbaeck najlepiej spod taśmy. Holder chciał gonić Szweda, lecz na pierwszym okrążeniu musiał bronić się przed atakami Francuza. Później rzucił się w pogoń za Lindbaeckiem, ale zabrakło mu okrążeń.


Rezerwa zwykła. Vaclav Milik w miejsce Petra Chlupaca.


Bieg przerwany.


Ostrzeżenia dla Doyla.

12.Doyle, Milik, Nilsson, Bellego


Równy start całej czwórki. Pierwszy łuk najlepiej rozegrał Vaclav Milik. Jason Doyle i Vaclav Milik tasowali się przez pierwsze dwa okrążenia, a później to Australijczyk wypracował sobie przewagę. Bellego starał zbliżyć się do Nilssona, lecz bezskutecznie.


Czas na kosmetykę toru .
Rezerwa taktyczna. Jan Kvech w miejsce Daniela Klimy. Rezerwa zwykła. Fredrik Lindgren w miejsce Kima Nilssona. 
13.Lindgren, Lidsey, Kvech, Tresarrieu


Start dla Kvecha, lecz nakrył go Lidsey bez problemu. Lindgren minął najpierw Francuza, później Kvecha, a na ostatnim okrążeniu Australijczyka.
Rezerwa zwykła. Dimitri Berge w miejsce Mathiasa Tresarrieu.


Bieg przerwany.


Po upływie czasu dwóch minut zapaliło się czerwone światło. Nie do końca wiadomo o co chodzi, ale mamy powtórkę tego biegu.
14.Berge, Fricke, Lindbaeck,Chlupac


Pewna wygrana Berge. Lindbaeck starał się gonić Australijczyka, ale bezskutecznie.Rezerwa taktyczna. David Bellego w miejsce Stevena Goreta. Rezerwa zwykła. Chris Holder w miejsce Jasona Doyle'a.15.Holder , Thorssell, Bellego, KvechCała czwórka jechała w kontakcie przez cały bieg. Pasjonującą walkę o dwa punkty stoczyli Holder i Bellego. Australijczyk na ostatnim okrążeniu minął Francuza, a na samej mecie dogonił jeszcze Thorssella.Rezerwa zwykła. Vaclav Milik za Hynka Stichauera.

16.Holder, Milik, Berntzon, BellegoMilik najlepiej spod taśmy. Holder próbował go minął na przeciwległej prostej, ale Czech wypchnął go pod bandę, co tylko rozwścieczyło Australijczyka. Młodszy z braci Holderów nie został dłużny i na pierwszym łuku trzeciego okrążenia przedarł się na prowadzenie. 

 Czas na kosmetykę toru. AUSTRALIA CZWARTYM FINALISTĄ!

17.Doyle,Berntzon, Kvech, GoretBerntzon wystrzelił spod taśmy. Na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia minął go Doyle. Spore odległości między zawodnikami.Rezerwa zwykła. Fredrik Lindgren w miejsce Kima Nilssona.

18.Fricke, Lindgren, Milik, TresarrieuLindgren popisał się refleksem, lecz Fricke wykorzystał pierwsze pole startowe i pognał do przodu. Lindgren robił, co mógł, lecz na niewiele to się zdało. 

19.Bellego, Holder, Thorssell, KlimaThorssell najlepiej spod taśmy, ale to Bellego najlepiej rozegrał pierwszy łuk i wyszedł na prowadzenie. W pogoń za nim rzucił się Holder, bezskutecznie. Do Australijczyka starał zbliżyć się Szwed, ale także nie miał pomysłu na to jak go wyprzedzić.Rezerwa zwykła. Vaclav Milik w miejsce Petra Chlupaca.

20 Lidsey, Lindbaeck, Berge, Milik Lidsey wysunął się na prowadzenie po wyjściu z pierwszego łuku. Berge gonić Lindbaecka, lecz go nie wyprzedził. 19:49:39
19:48:25
19:48:10
© 2002-2024 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
eWinner 1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy