Dzisiaj o 14:00
2. Półfinał eliminacji do Grand Prix - Ryga

Data 27.06.2015 g. 17:00 Stadion Bikernieku Sport Complex w Rydze Długość toru 355 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
19. BIEG
Równy start ale to Sundstroem z pierwszego łuku wyszedł najszybciej z zawodników. Przez cztery okrążenia toczyła się walka o 2 pkt. Zwycięsko wyszedł z niej Jabłoński.
18. BIEG
Nierówny start. North poruszył się pod taśmą. Fatalny upadek Northa będącego na ostatniej pozycji, który na wyjściu z drugiego łuku uderzył z całym impetem w bandę. North wstaje o własnych siłach. Wspaniała walka do ostatnich metrów pomiędzy Madsenem a Lebiediewem.
17. BIEG
Idealny start Loktajewa, który nałożył się na rywali i odjechał od całej stawki przywożąc pewnie 3 pkt.
16. BIEG
Baran przez cztery okrążenia atakował Puodżuksa lecz nie zdołał go wyprzedzić. Przerwa na równanie toru.
Madsen wygrywa start i cały bieg. Zacięta walka o drugą lokatę pomiędzy Loktajewem a Karpovem. Karpov na drugim okrążeniu wyprzedza Loktajewa.
Sundstroem z Bogdanovem wygrywają start ale to North na drugim łuku atakiem po wewnętrznej wychodzi na prowadzenie, które nie oddał do mety.
Bieg rozstrzygnięty na starcie, który wygrał Lindbaeck. Przerwa na równanie toru.