MRGARDEN GKM Grudziądz vs Get Well Toruń
Data 16.08.2015 g. 17:00 Stadion Stadion żużlowy w Grudziądzu Długość toru 379 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
5:1
Do próby toru wyjechali ze strony GKM-u : Gollob i Buczkowski, a ze strony Torunia : Holder i Miedziński. Zawodnicy wyjechali do prezentacji. Koniec prezentacji za chwilę start do biegu pierwszego.

Jeleniewski upada na pierwszym łuku. Bieg przerwany. Sędzia powtarza bieg w pełnym zestawieniu.
Tomasz Gollob 2*
Jason Doyle 1
Kacper Gomólski 0
2 Marcin Nowak 22:4
7:5
Przedpełski z Fajferem wygrywają start ale Fajfer zostaje jeszcze przed wyjściem z pierwszego łuku wyprzedzony przez grudziądzan. Fajfer na drugim okrążenu odbija Łęgowikowi trzecią pozycje.
Hubert Łęgowik 0
Paweł Przedpełski 3
Oskar Fajfer 1
3 Rafał Okoniewski 35:1
12:6
Równy start całej czwórki. Gospodarze wychodzą na 5:1 ale Holder na chwilę wychodzi przed Buczkowskiego. Buczek jednak po pięknej akcji przy bandzie wyprzedza kangura i GKM wygrywa podwójnie.
Krzysztof Buczkowski 2*
Chris Holder 1
Adrian Miedziński 0
4 Artem Łaguta 34:2
16:8
Na torze w Grudziądzu zabrakło prądu co wymusiło przerwę. Nadal nie ma prądu i przerwa się przedłuża. Awaria usunięta wracamy do spotkania. G.Laguta ostrym atakiem przewraca Łęgowika. Rosjanin wykluczony z powtórki.
27:27
Upadek Jeleniewskiego na pierwszym łuku. Jeleniewski wykluczony z powtórki. W powtórce Gollob najlepiej wychodzi spod taśmy i nie daje szans parze gości.
Tomasz Gollob 3
Chris Holder 2
Adrian Miedziński 1*
10 Rafał Okoniewski 35:1
32:28
Fajfer powoduje upadek Buczkowskiego i zostaje wykluczony przez sędziego. Kolejna awaria prądu. Czeka nas kolejna długa przerwa.

Gospodarze wychodzą na prowadzenie ale Laguta nie odpuszcza Buczkowskiemu i blisko przez trzy okrążenia stoczyli bardzo zaciętą walkę.
Grigorij Łaguta 1
Oskar Fajfer w
11 Artem Łaguta 1*3:3
35:31
Goście wychodzą na prowadzenie lecz najpierw Gollob a później Laguta wyprzedzają Gomólskiego.
49:41
Równy start ale na wyjściu z pierwszego łuku to gospodarze wychodzą na prowadzenie, którego nie oddali do mety. Goście ani przez chwile nie zagrozili parze GKM-u.