Wczoraj o 18:00
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Unia Tarnów
Data 09.04.2016 g. 15:30 Stadion Stadion żużlowy w Grudziądzu Długość toru 355 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

14
Jutro GKM Grudziądz podejmie na swoim owalu ekipę gości z Małopolski.(...)
7 Patryk Rolnicki 2 0 0 2
20 sekund do startu. Goście na prowadzeniu. Atakowany Leon ostatecznie zdobywa 2 punkty. Po ciekawym biegu drużyna z Grudziądza wygrywa 57:33.
Przed biegami nominowanymi 30 punktów różnicy. Kosmetyka toru. Zawodnicy zaraz wyjadą na tor. Bjerre na prowadzeniu. Mikkel na 3 miejscu. Problemy na dystansie Duńczyka. Z 5:1 dla tarnowian zrobiło się 4:2. Ładna jazda Michelsena.
Zawodnicy wjeżdżają na tor. 30 sekund do biegu. 4:2 dla gospodarzy. Walka Świderskiego o 1 punkt. Bezskuteczna. Kołodziej próbował atakować Buczka po zewnętrznej, ale ostatecznie uplasował się na drugim miejscu.
Para gospodarzy lepsza ze startu. Kłopoty Leona na dystansie. Kolejne 5:1. Szykuje się pogrom Jaskółek.
Tarnów cały czas szuka ustawień. Mała szansa na wygraną Jaskółek. Kosmetyka toru. Koniec przerwy. Zawodnicy ustawiają się przed taśmą. Para gospodarzy na prowadzeniu. Bieg bez historii. Tym podwójnym zwycięstwem drużyna z Grudziądza zapewnia sobie wygraną w tym spotkaniu.
Chwila przerwy dla Kołodzieja. Zawodnicy są już przy taśmie. Wygrana startu Okoniewskiego. Para gospodarzy na prowadzeniu. Jaskółki nie nawiązują walki.
Zmiana Świderskiego na Kołodzieja. 12 punktów różnicy. Minuta do startu. Ljung najlepiej ze startu. Podwójne prowadzenie gospodarzy. Nieskuteczne nawiązanie walki Kołodzieja z Gollobem o 2 punkty.
Gospodarze z każdym biegiem powiększają przewagę nad Jaskółkami. 12 punktów różnicy. Tarnowianie szukają nowych i lepszych ustawień. Póki co Leon Masden z najlepszym czasem dzisiaj. Najwięcej wygranych z toru 2, najmniej z 3. Minuta do startu. Łaguta najlepiej ze startu. 3:3 na razie. Zbyt duże odległości między zawodnikami. Bieg bez historii. Leon Madsen z ostrzeżeniem od sędziego za utrudnianie startu.
1.20 sekund do startu. Zapowiada się ciekawa rywalizacja między Kołodziejem a Gollobem. Ostatecznie wygrywa ten drugi.
Łaguta i Bjerre przygotowani już przy taśmie. Start za 10 sekund. Najlepiej ze startu Łaguta. 3:3 na razie. Walka Nowaka o 1 punkt.