Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orzeł Łódź vs Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data 24.04.2016 g. 13:45 Stadion Stadion żużlowy w Łodzi Długość toru 321 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
W 5 kolejce Nice PLŻ zmierzą się jedni z faworytów ligi. Jak na razie niepokonany na własnym torze Orzeł Łódź podejmie bardzo mocny zespół Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. (...)
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
9 Hans Andersen 3 1* 2* 3 3 12+2
10 Tomasz Gapiński 1 2 3 w 1 7
11 Jakub Jamróg 2 1* 3 3 3 12+1
12 Timo Lahti 0 2 1 2* 5+1
13 Robert Miśkowiak 3 3 3 3 1 13
14 Michał Piosicki 3 u 1 4
15 Oskar Bober 1 2* 2* 5+2
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Linus Sundstroem 2 3 3 1 2 2 13
3 Oskar Fajfer 3 1* d 2 w 0 6+1
5 Renat Gafurow w 0
6 Dominik Kossakowski 2 0 0 2
15. BIEG
Drugie podejście do ostatniego wyścigu Sundstroem wyjechał na pierwszej pozycji, za nim w pościg pojechał Andersen oraz Miśkowiak. Fajfer jadąc na ostatniej pozycji zamknął Miśkowiaka,a ten spadł na ostatnią pozycję. W tym czasie Andersen wyprzedził Linusa i zabrał mu prowadzenie,a Miśkowiak wyprzedził Fajfera.
Awaria maszyny startowej.
14. BIEG
Kolejny raz Jakub Jamróg najlepiej ze startu. Na drugiej pozycji jedzie Zetterstroem, który cały czas próbuje atakować młodego zawodnika z Łodzi. Gapiński jedzie na trzeciej pozycji, Jabłoński bez punktu.
13. BIEG
Timo Lahti wystartował najlepiej. Andersen przedarł się przy Jabłońskim oraz Zetterstroemie. Kolejne podwójne zwycięstwo gospodarzy.

Renat Gafurow - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
12. BIEG
Świetnie ze startu ponownie Jakub Jamróg. Linus Sundstroem jechał pewnie na drugiej pozycji, daleko za jego plecami jechał Michał Piosicki oraz Dominik Kossakowski.
11. BIEG
Lepiej ze startu Krzysztof Jabłoński, lecz zostawił on trochę za dużo miejsca, co wykorzystał Robert Miśkowiak.
Nierówny start, kolejna powtórka biegu


Oskar Fajfer wykluczony z powtórki biegu za przekroczenie dwóch minut


Gapiński zamknięty na starcie. Jednak nie miał on zamiaru oglądać pleców rywali. Miśkowiak jechał na pierwszej pozycji, dołączył do niego "Gapa", który upadł na tor uderzając plecami. Na szczęście Fajfer nie oberwał lecącym motocyklem Gapińskiego.
10. BIEG
Jamróg uciekł swoim rywalom na pierwszej pozycji. Drugi jechał z rezerwy taktycznej Oskar Fajfer, który cały czas czuł na swoich plecach oddech Timo Lahtiego.


Renat Gafurow - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
9. BIEG
Ciasno na wejściu w pierwszy łuk. Najlepiej wyszli gdańszczanie, jednak Tomasz Gapiński szybko wyjechał na prowadzenie. Drugi jechał Zetterstroem, jednak na dystansie napędził się Andersen i wyprzedził zawodnika Wybrzeża. Oskar Fajfer notuje defekt motocykla.
8. BIEG
Fantastyczny start w wykonaniu gospodarzy. Miśkowiak wyjechał najlepiej, a Oskar Bober dołączył do niego z czwartej pozycji. Linus Sundstroem daleko za parą z Łodzi, Jabłoński natomiast daleko od Sundstroema
7. BIEG
Renat Gafurow nie pojedzie już w dzisiejszych zawodach


Sundstroem ruszył na pierwszej pozycji, za nim Gapiński ciągle go atakował, jednak Sundstroem odpierał jego ataki i nie oddał prowadzenia do mety.


Przerwa na równanie toru.
6. BIEG
Na czele Robert Miśkowiak. Za jego plecami Zetterstroem i Fejfer. Michał Piosicki jechał na ostatniej pozycji i zaliczył upadek. Jednak podniósł się szybko z toru zabierając motocykl, i bieg nie musiał zostać przerwany.
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy