Dzisiaj o 18:00
Unia Tarnów vs Betard Sparta Wrocław
Data 08.05.2016 g. 19:30 Stadion Stadion Jaskółcze Gniazdo Długość toru 392 m Frekwencja 5000 Zdjęcia -

Zapowiedź

9
W niedzielę o 19.30 w Tarnowie na Stadionie "Jaskółcze Gniazdo" dojdzie do spotkania miejscowej ekipy z zawodnikami wrocławskiej Betard Sparty. Emocji nie zabraknie, choć faworytem spotkania są podopieczni Pawła Barana. (...)
15. BIEG
Najlepiej z pierwszego pola startowego "Magic". Na pierwszym łuku po zewnętrznej próbował założyć rywali Kołodziej, ale spadł po tym ataku na końcu stawki. Para wrocławian pewnie dowiozła zwycięstwo do mety i wywozi z tarnowskim Mościc dwa ligowe punkty!
14. BIEG

Drabik jako rezerwa zwykła w miejsce Morrisa.

Kapitalny start gości z Wrocławia, którzy tryumfują w pierwszym z biegów nominowanych i to podwójnie.
13. BIEG
Upadek Madsena w czasie próby ataku na prowadzącego Woźniaka. Jadącemu na drugim miejscu Duńczykowi postawiło motocykl na łuku. Wjechał w niego Janowski, który po chwili wstał z toru o własnych siłach. Bieg zostaje przerwany.

Z powtórki Madsen zostaje wykluczony.

Ambulans na torze.

Madsen zostaje przewieziony do parku maszyn karetką i przechodzi teraz badania.

Dobry start Michelsena w powtórce biegu, ale przy krawężniku zamknął go Woźniak. Goście wyszli na podwójne prowadzenie, ale przez cały czas próbował rozdzielić Spartan Michelsen. Duńczykowi udaje się wyprzedzić Woźniaka.

Madsen zdolny do dalszej jazdy wg lekarza zawodów.
12. BIEG
2 minuty przerwy dla Drabika, który w biegu 12 jedzie wyścig po wyścig.

Bjerre wygrał start i nie oddał prowadzenia do mety.
11. BIEG
W miejsce Jędrzejaka - Drabik, natomiast za Świderskiego - Rempała.

Po kiepskim starcie Kołodziej z trzeciego miejsca bardzo szybko przedarł się na prowadzenie.

10. BIEG
Świetny start Michelsena i Bjerrego, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Janowski gonił Michelsena, ale musiał uznać wyższość Duńczyka.

Przerwa na kosmetykę toru.
9. BIEG
2 minuty przerwy dla Rempały, który w biegu 9 zastąpi słabo dysponowanego Świderskiego.

Ze startu najlepiej Woźniak, ale na dystansie mija go Madsen. Jędrzejak gonił Rempałę, ale nie dał rady wyprzedzić juniora gospodarzy.
8. BIEG
Świetny start Kołodzieja, dobrze spod taśmy wyszedł Rempała. Juniora "Jaskółek" wyprzedził Morris, ale bezskutecznie gonił go na dystansie Woffinden. Dzięki jednemu punktowi Rempały gospodarze odrabiają dwa punkty.
7. BIEG

Problemy Świderskiego z motocyklem, który przed startem do biegu 7 musiał przesiąść się na drugą maszynę.

Drabik wygrał start i do mety nie oddał prowadzenia. Madsen na pierwszym okrążeniu wyprzedził Janowskiego.

6. BIEG
Jędrzejak wyskoczył dobrze ze startu, ale szybko uporał się z nim Kołodziej, który pognał po trzy "oczka". Madej daleko za rywalami z Wrocławia.