Get Well Toruń vs Betard Sparta Wrocław
Data 22.05.2016 g. 17:00 Stadion Motoarena Toruń Długość toru 325 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

176
22 maja o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a Betardem Spartą Wrocław. Twierdza przy ul. Pera Jonssona nie jest już twierdzą nie do zdobycia, z roku na rok staje się coraz bardzie gościn(...)
7 Damian Dróżdż 0 1 1
Kapitalny start Janowskiego, który szybko został wyprzedzony przez Holdera. Holder nie dał szans Sparcie i bez problemu pojechał do mety po kolejne zwycięstwo dla toruńskiego klubu. Na ostatnim miejscu w biegu uplasował się Vaculik, który mimo wielu prób nie był w stanie wyprzedzi Woffindena i zdobyć chociaż jeden punkt.
Adrian Miedziński - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Tomasz Jędrzejak - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Bardzo dobry start Przedpełskiego, do którego szybko dołączył Hancock. Gospodarze nie pozwolili się wyprzedzić i kolejny raz w parze dojechali do mety.
Janowski zaliczył kolejny upadek, tym razem na pierwszym wirażu. Bieg został przerwany, a w powtórce wezmą udział wszyscy zawodnicy. Woźniak zaliczył dobry start. Po walkach między drużynami na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy parą dojechali do mety. Czwarta przerwa na kosmetykę toru.
Bardzo dobry start Przedpełskiego, którego na pierwszym wirażu wyprzedził Drabik. Przedpełskiego minęli wszyscy zawodnicy, a Holder zbliżył się do prowadzącego Drabika. Drabik z Holderem walczyli zawzięcie, ale ostatecznie minimalnie wygrał Holder.
Nick Morris - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Bardzo ciasny początek biegu. Upadek Jędrzejaka na pierwszym wirażu. Nastąpi powtórka biegu w tym samym składzie. Dobry start Drabika. który został szybko wyprzedzony przez Hancocka. Na drugim okrążeniu do Grega dołączył Miedziński. Miedziński objął prowadzenie i nie oddał go aż do mety, a Greg zaliczył defekt.
Dobry start Holdera. Upadek Janowskiego na drugim łuku i przerwanie biegu. Janowski wykluczony z powtórki. Spokojny start gospodarzy, którzy dojechali parą do mety bez żadnych problemów. Trzecia przerwa na kosmetykę toru.
Cudowny start Vaculika, który obejmuje prowadzenie. Miedziński dołącza do Martina i zwyciężają w parze nad gośćmi, którzy zostają z tyłu.
Kapitalny start Hancocka, który przejmuje prowadzenie i z każdą sekundą oddala się od rywali. Próba Krzyżanowskiego do wyprzedzenie Morrisa, nieudana.
Fenomenalny start Janowskiego i defekt Miedzińskiego na drugim wirażu. Powtórka biegu w tym samym składzie zdecydowana przez arbitra, który uważa, że Janowski za szybko wystartował- kamery telewizyjne tego nie potwierdziły. Dobry start Vaculika, który mimo ataków Drabika, dojechał pierwszy do mety. Adrian Miedziński zajmuje trzecie miejsce w trzecim biegu i nie jest w stanie wyprzedzić Drabika. Druga przerwa na kosmetykę toru.
Bardzo dobry start gospodarzy, którzy od początku do końca byli na czele wyścigu. Kolejny raz goście mimo walki, nie byli w stanie wyprzedzić pary Aniołów.