Poole vs Belle Vue
Data 23.05.2016 g. 20:30 Stadion The Stadium Wimborne Road Poole Długość toru 299 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Steven Worrall 1 3 2 3 3 0 12
Gospodarze wychodzą na 5-1 ale Nicholls bardzo szybko rozdziela parę Piratów. Nichols próbował kąsać Andersena ale bez efektu.
Bieg przerwany z powodu nierównego startu.
W powtórce motocykl prowadzącego Andersena defektuje i niemal staje w miejscu przez co w Duńczyka wpada Zagar. Andersen wykluczony z powtórki. Zagar po dłuższej chwili o własnych siłach opuszcza tor.
S.Worrall najlepiej na starcie. Bieg bez większych emocji.
Bieg przerwany Pedersen leży na torze. Za przerwanie biegu Pedersen zostaje wykluczony.
Zagar najlepiej wychodzi spod taśmy. Z walki pomiędzy Newmanem a Fricke zwycięsko wychodzi zawodnik gości dają w rezultacie wygraną 5-1.
Tym razem goście z pierwszego łuku wychodzą na podwójnym prowadzeniu. Pedersen dwoił się i troił aby wyprzedzić parę gości. Udało mu się wyprzedzić na trzecim okrążeniu tylko R.Worralla.
Joseph Jacobs - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Gospodarze wychodzą już ze startu na podwójnym prowadzeniu, którego nie oddają aż do mety.
Cook zostaje wykluczony za utrudnianie startu. W powtórce pewne zwycięstwo Zagara.