Orzeł Łódź vs KSM Krosno
Data 10.07.2016 g. 15:00 Stadion Moto Arena Łódź Długość toru 321 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

4
W 13 kolejce Nice PLŻ Orzeł Łódź podejmie na własnym torze KSM Krosno. W pierwszym spotkaniu gospodarze wygrali 39:51(...)
7 Kamil Wieczorek 0 0 0 1 1
Kapitalny start Jabłońskiego. Od bandy Mirosława wyprzedzili Puszakowski i Logachev. Trzecią pozycję zabrał mu również Miśkowiak. Na drugim wirażu drugiego okrążenia Miśkowiak zaatakował i zepchnął z drugiej pozycji Logacheva. Puszakowski na pierwszej pozycji zaliczył defekt.
Ernest Koza - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Marcin Rempała - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Goście do tego biegu wyznaczyli juniorów.
Gospodarze zaliczyli kolejny udany bieg, od początku do końca jechali w parze i bardzo daleko odskoczyli rywalom.
Jamróg na starcie zaliczył defekt. Na pierwszym wirażu od bandy Puszakowski wyprzedził Jabłońskiego i zajął pierwszą lokatę. Duże odległości pomiędzy zawodnikami. Piąty remis podczas spotkania. Czwarta przerwa na kosmetykę toru.
Najlepszy start zaliczył Bober, ale na pierwszym wirażu od zewnętrznej wyprzedził go Logachev. Sergiej nie oddał prowadzenie rywalom do mety. Czwarty remis.
Kapitalny start gospodarzy. Zawodnicy Orła pokazali kolejny raz jak powinno jechać się w parze po zwycięstwo. Goście nie mieli szans na walkę o dwa punkty. Drużyna Orła Łódź już zapewniła sobie zwycięstwo w całym spotkaniu.
Na pierwszym łuku walkę z zawodnikami z Łodzi podjął Jabłoński. Gospodarze z oby stron zaatakowali i wyprzedzili Mirosława. Reprezentanci Orła pojechali po kolejne zwycięstwo w parze i nie dali rywalom szans na wyprzedzenie ich. Trzecia przerwa na kosmetykę toru. Ekipa Orła Łódź zapewniła sobie bonus do tabeli ligowej.
Od początku na prowadzenie wyszli gospodarze i to oni rywalizowali z sobą o pierwszą lokatę. Koza, będąc na ostatnim miejscu, zaliczył defekt na trzecim okrążeniu.
Na pierwszym wirażu Miśkowiak zablokował Chrzanowskiego i utrzymał prowadzenie. Do swojego kompana próbował dołączyć Piosicki, ale drugą lokatę utrzymał Logachev. Na drugim łuku Chrzanowski wyprzedził Piosickiego. Trzeci remis.
Kapitalny start zaliczył Jabłoński. Na wyjściu z pierwszego wirażu wyprzedził go Puszakowski, który szybko odjechał reszcie. Na drugim łuku drugiego okrążenia Jabłońskiego wyprzedził Andersen. Druga przerwa na kosmetykę toru.
Zaraz po starcie Rempała zaliczył defekt motocykla. Na początku Koza znalazł się między zawodnikami Orła. Na prostej wyprzedził go Miśkowiak.Koza również miał problem z motorem, ale był w stanie dojechać do mety po jeden punkt.