Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Poole Pirates
vs
Wolverhampton Wolves
Wczoraj o 20:30
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Swindon Robins
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
MRGARDEN GKM Grudziądz vs ROW Rybnik
Data 31.07.2016 g. 17:00 Stadion Stadion żużlowy w Grudziądzu Długość toru 379 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

142
Spragnieni żużlowych wrażeń grudziądzanie już w najbliższą niedzielę pojawią się na stadionie przy ulicy Hallera 4. (...)
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
9 Antonio Lindbaeck 2* 2 0 d 4+1
10 Tomasz Gollob 3 1* 2 2* w 8+2
11 Rafał Okoniewski 3 2* 2* 3 1 11+2
12 Krzysztof Buczkowski 2* 3 3 3 3 14+1
13 Artem Łaguta 3 2 3 3 d 11
15 Marcin Nowak 1 0 2* 3+1
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Kamil Wieczorek 0
2 Damian Baliński 1 1 1 0 3
3 Andreas Jonsson 0 1 3 1 2 1 8
4 Rune Holta 1 0 3 1 2 7
5 Grigorij Łaguta 2 0 d 1 1 2* 6+1
6 Kacper Woryna 0 2 3 1* 3 2 11+1
7 Robert Chmiel 0 1* 0 1+1
Bieg Zawodnik Zastępstwo PKT Wynik Komentarz
1 Antonio Lindbaeck 2*5:1
5:1
W zespole rybnickim w miejsce Maxa Fricke pojedzie Kamil Wieczorek.

Koniec prezentacj. Za chwilę zawodnicy wyjadą do pierwszego biegu. Kamil Wieczorek - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Tomasz Gollob 3
Kamil Wieczorek Kacper Woryna 0
Damian Baliński 1
2 34:2
9:3
Upadek Trzensioka na pierwszym łuku.Powtórka we czterech.
Marcin Nowak 1
Kacper Woryna 2
Robert Chmiel 0
3 Rafał Okoniewski 35:1
14:4
Krzysztof Buczkowski 2*
Andreas Jonsson 0
Rune Holta 1
4 Artem Łaguta 33:3
17:7
Marcin Nowak 0
Grigorij Łaguta 2
Robert Chmiel 1*
5 Rafał Okoniewski 2*5:1
22:8
Na ostatnim okrążeniu Okoniewski mija Balińskiego.
Krzysztof Buczkowski 3
Kamil Wieczorek Rune Holta 0
Damian Baliński 1
6 Artem Łaguta 22:4
24:12
0
Andreas Jonsson 1
Rune Holta 3
7 Antonio Lindbaeck 23:3
27:15
Tomasz Gollob 1*
Grigorij Łaguta 0
Kacper Woryna 3
8 Artem Łaguta 35:1
32:16
Kamil Wieczorek - p9owód zmiany: Rezerwa taktyczna
Marcin Nowak 2*
Kamil Wieczorek Grigorij Łaguta d
Damian Baliński 1
9 Antonio Lindbaeck 02:4
34:20
Tomasz Gollob 2
Andreas Jonsson 3
Rune Holta 1
10 Rafał Okoniewski 2*5:1
39:21
Krzysztof Buczkowski 3
Grigorij Łaguta 1
Robert Chmiel 0
11 Artem Łaguta 35:1
44:22
Tomasz Gollob 2*
Andreas Jonsson 1
Damian Baliński 0
12 Rafał Okoniewski 33:3
47:25
Kamil Wieczorek - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
0
Kamil Wieczorek Andreas Jonsson 2
Kacper Woryna 1*
13 Antonio Lindbaeck d3:3
50:28
Krzysztof Buczkowski 3
Grigorij Łaguta 1
Rune Holta 2
BIEGI NOMINOWANE
14 Rafał Okoniewski 11:5
51:33
Damian Baliński - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Tomasz Gollob w
Grigorij Łaguta 2*
Damian Baliński Kacper Woryna 3
15 Krzysztof Buczkowski 33:3
54:36
Rune Holta - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Artem Łaguta d
Andreas Jonsson 1
Rune Holta Kacper Woryna 2
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy