4 Scott Nicholls 2 2 2 2* 0 2 10+1
5 Dawid Lampart 2 3 3 3 1 0 12
6 Patryk Wojdyło 0 0 0 0
7 Rafał Karczmarz 3 1 3 0 0 7
Piękny start pary gospodarzy, jednak Nicholls napędzając się wyprzedził Jonasona, ten jednak do samej linii start-meta próbował powrócić na drugą pozycje, jednak bezskutecznie. Drużyna z Częstochowy wygrywa mecz 50:40, i inkasuje 2 punkty. Jednak w ogólnym rozrachunku wynik dwumeczy jest równy 90:90, a bonus przepada.
Maciej Kuciapa - powód zmiany: Rezerwa zwykła. najlepiej ze startu wyszedł Baran i założył parę gospodarzy.
Piękna i mądra jazda pary gospodarzy, który skutecznie blokowali wściekle atakującego Lamparta.
Klindt popisał się najlepszym startem i dojazdem do pierwszego łuku, poza tym bieg bez emocji.
Maciej Kuciapa - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Nicklas Porsing - powód zmiany: Rezerwa taktyczna. Najlepszy start pary Żurawi, który nie oddali prowadzenia do końca biegu.
Najlepszy start Klindta jednak dzisiaj na torze w Częstochowie bezkonkurencyjny jest Lampart, który wyprzedził Lwa i z dużą przewagą wygrał bieg. Przerwa na kosmetykę toru.
Sebastian Ułamek wygrywa start i zamyka rywali na pierwszym łuku. Do samej kreski Ułamek musiał uważać na napędzającego się za jego plecami Nichollsa.
Nicklas Porsing - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Lepszy start miał para rzeszowska, częstochowianie walczyli jednak bezskutecznie.
Najlepszym startem popisał się Ułamek jednak doszło między nim a Lampartem do kontaktu, na którym skorzystał rzeszowianin. Przerwa na kosmetykę toru.
Ponownie najlepiej ze startu para Włókniarza, która ustawiła się parom, jednak rozpędzony Scott Nicholls kilka okrążeń nękał Jelenia i w końcu udało mu się go założyć.