Polonia Piła vs KSM Krosno
Data 21.08.2016 g. 19:00 Stadion - Długość toru - Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

108
W ramach XV kolejki Nice PLŻ Polonia Piła podejmie na własnym torze ekipę KSM Krosno. Spotkanie zaplanowano na godz. 19:00. (...)
15. BIEG
Na ostatnim okrążeniu rzutem na taśmę Logacheva wyprzedził Kościuch i doprowadził do dziewiątego remisu.
14. BIEG
Bardzo dobry start Pedersena, który od razu wyjechał na prowadzenie. Tuż za nim jechał Koza, ale nie był w stanie go wyprzedzić.
13. BIEG
Logachev szybko wyszedł na prowadzenie i nie dał rywalom szans, żeby go dogonili. Na trzecim okrążeniu jadący na ostatnim miejscu Rempała zanotował defekt motocykla. Rempała po biegu dostał ostrzeżenie za utrudnianie startu. Ósmy remis podczas spotkania. Czwarta przerwa na kosmetykę toru.
12. BIEG
Na drugim wirażu drugiego okrążenia Staszek wjechał w Kaczmarka. Obaj zawodnicy znaleźli się na torze, ale wstali o własnych siłach. Staszek został wykluczony z powtórki biegu. W powtórce biegu kapitalny start zaliczył Pedersen i mimo, że został sam z rywalami, wyszedł na prowadzenie i z każdą sekundą je powiększał. Siódmy remis.
11. BIEG
Kapitalny start gości. Na pierwszym okrążeniu Kościuch od zewnętrznej wyprzedził Jabłońskiego i Kozę. Kościuch objął prowadzenie. Kolejny raz goście wyszli na podwójne prowadzenie i je oddali rywalom. Szósty remis.
10. BIEG
Adrian Bialk - powód zmiany: Rezerwa taktyczna. Bieg został przerwany z powodu nierównego pójścia do góry maszyny startowej. W powtórce biegu dobry start zanotowali goście. Na wyjściu z pierwszego wirażu rywali dogonił i wyprzedził Kurtz, który objął prowadzenie. Na drugim łuku Pedersen wyprzedził Kaczmarka. Trzecia przerwa na kosmetykę toru.
9. BIEG
Na wyjściu z pierwszego wirażu Świst zaatakował Rempałę i zabrał mu prowadzenie. Na drugim łuku Rempałę wyprzedził również Szczepaniak. Rempała znalazł się na ostatniej pozycji. Podczas ostatniego okrążenia zanotował defekt motocykla.
8. BIEG
Podczas wejścia w drugi łuk Jabłoński wyprzedził Kościucha, ale ten szybko odzyskał pierwsze miejsce. Pawlak przez cały bieg nieskutecznie atakował Chrzanowskiego. Piąty remis.
7. BIEG
Na pierwszym wirażu Kaczmarek od zewnętrznej wyprzedził Szczepaniaka, ale na kolejnym łuku odzyskał pierwszą lokatę. Wraz z upływem czasu Szczepaniak musiał bronić się przed atakami Logacheva, który wyprzedził Kaczmarka. Na trzecim okrążeniu Kaczmarka wyprzedził też Świst. Druga przerwa na kosmetykę toru.
6. BIEG
Kolejny kapitalny start gości. Podczas pierwszego okrążenia rywali od zewnętrznej wyprzedził Kościuch i objął prowadzenie. Na ostatnim wirażu pomimo defektów motocykli, na metę dojechali Rempała i Staszek. Czwarty remis podczas spotkania.