Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 18:00
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od startów na żużlu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MACEC - Wiadomości
0
Zwycięstwem Alana Szczotki zakończyła się II runda Pucharu MACEC w Rawiczu. W biegu o pierwsze miejsce zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Gorzowa pokonał Marko Lewiszyna oraz (...)
273
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza o godzinie 12 odbyła się ostatnia runda Pucharu Macec. Pogoda w mieście nad Wartą dopisała, kibice z Gorzowa licznie przybyli na stadion. Były to(...)
122
W sobotę w Gorzowie odbyć się miał Puchar MACEC jednak w ich rozegraniu, według meteorologów mają opady deszczu.(...)
0
Na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka rozegrano dzisiaj turniej MACEC. W zawodach najlepszy okazał się Artur Czaja, drugie miejsce zajął Oskar Bober. Najniższym stopniu podium sta(...)
4
W czwartek o godzinie 17.00 w Lesznie odbędzie się Puchar MACEC. Poznaliśmy listę startową czwartkowych zawodów.(...)
0
Zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków - Daniel Kaczmarek, nie będzie miło wspominał zawodów o Puchar MACEC w Gorzowie Wielkopolskim. Junior krakowskiego klubu nabawił się kontuzji (...)
0
W Gorzowie rozegrana została I runda Pucharu MACEC. W zawodach triumfował Łukasz Kaczmarek, wyprzedzając swojego kolegę Rafała Karczmarza i trzeciego na podium Ukraińca, Andrieja K(...)
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do oficjalnie dwóch turniejów na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Przed finałem Indywidualnych Mistzostw Polski, odbędzie się(...)
0
Dzisiaj na torze w Zielonej Górze rozegrany został żużlowy turniej MACEC. Triumfatorem imprezy został Ukrainiec, Andriej Kobrin, który wyprzedził drugiego w końcowej klasyfikacji C(...)
0
Jakub Jarmóg wygrał w sobotę na torze Unii Tarnów puchar MACEC. Jamróg, który jest wychowankiem tarnowskiego klubu a obecnie zawodnikiem pierwszoligowego Orła Łódź w turnieju nie z(...)
0
Dzisiaj na torze tarnowskiej Unii odbył się Puchar MACEC. Zwycięzcą okazał się być Jakub Jamróg, który na swoim koncie zgromadził komplet punktów. Drugie miejsce zajął Ukrainiec, (...)
0
Mało gościnni okazali się być zawodnicy gospodarzy w rozgrywanym dzisiaj w Zielonej Górze pucharze MACEC. Zwyciężył Adam Strzelec przed Kacprem Rogowskim i Łukaszem Jankowski.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com