Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARCUS BIRKEMOSE - Wiadomości
0
Jeden z największych talentów ostatnich lat duńskiego żużla, Marcus Birkemose, na własną prośbę rozwiązał kontrakt klubem Region Varde w Speedwayligaen.(...)
103
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
105
Ekipa pod nazwą Kangury wygrała Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi.(...)
0
Miniony sezon mimo dziwnego i z wieloma ograniczeniami do udanych może zaliczyć Marcus BIrkemose. Duński junior już został okrzyknięty jednym z talentów, który może w swojej karier(...)
209
Dzisiaj na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbyły się finały European U21 Individual Speedway Championship czyli Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów na żużlu. W (...)
495
Niespełna 16-letni Marcus Birkemose dołącza do drużyny Trulu.work Stal Gorzów. Ten utalentowany Duńczyk podpisał dzisiaj 5-letni kontrakt. (...)
393
Na oficjalną informację trzeba będzie jednak poczekać do listopada, na ten moment duńskie media piszą o wielkim sukcesie gorzowian. Jeśli okaże się prawdą, iż młody Duńczyk zasili (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com