Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MASARNA AVESTA - Wiadomości
0
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
40
Vestervik Speedway pokonał na własnym torze Masarnę Avesta w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
Lejonen Gislaved pokonał(a) na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
9
Vetlanda Speedway pokonała na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 32:58. Z bardzo dobrej strony w zespole gości zaprezentowała się trójka Polaków: Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźnia(...)
88
Rospiggarna Halstavik pokonała na własnym torze Masarne Avesta w stosunku 59:31. Liderem miejscowej drużyny był Jason Doyle, który wywalczył 14 punktów. Najlepiej punktującym zawod(...)
0
Pyszny, gorący budyń, a może zimne lody czekoladowe? Z jednej strony w Hallstavik zapowiada się chłodny wieczór, zaś z drugiej, rozpalone do czerwoności sprzęgła żużlowych motocykl(...)
57
Już dziś ostatni pojedynek w ramach 4. kolejki szwedzkiej Elitserien. Poniżej przedstawiamy Państwu awizowane składy na to spotkanie.(...)
116
We wtorkowy wieczór czeka nas kolejna runda szwedzkiej Elitserien. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie pomiędzy Vastervik Speedway a Indianerną Kumla. Tylko Rospiggarn(...)
157
Dziś w meczu 11. rundy szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej spotkały się ekipy z Masarny i Vetlandy dziś to drużyna gości okazała się lepsza. (...)
0
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien Vastervik Speedway rozgromiło na własnym torze Masarne Avesta 61:29. Bonus za dwumecz w tabeli przypisała sobie ekipa Vasterv(...)
0
Dzisiejszy mecz szwedzkiej Elitserien pomiędzy Vaestervik Speedway a Masarną Avesta z powodu złych warunków torowych spowodowany padającym deszczem został odwołany. (...)
6
Olbrzymią niespodziankę sprawiła dzisiaj Masarna Avesta w meczu szwedzkiej Elitserien z Smederną Eskilstuna. Zespół skazywany na porażkę, po tym jak niedawno opuścili Tai Woffinden(...)
172
W meczu dwóch najsłabszych obecnie zespołów szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pokonało na własnym torze Masarne Avesta 49:41. (...)
14
Dziś na portalu społecznościowym Indianerny Kumli pojawił się post witający dwukrotnego Mistrza Świata na pokładzie. (...)
24
Tai Woffinden rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z Masarną Avesta i poszukuje nowego klubu w Elitserien.(...)
2
Dwa zwycięstwa i w sumie pięć dużych punktów zdobyli zawodnicy Indianerny Kumla w dwumeczu z Masarną Avesta. Tym razem Indianie triumfowali na wyjeździe 43:47. Po raz kolejny dobry(...)
0
W dzisiejszym meczu 9 rundy szwedzkiej Elitserien, Indianerna Kumla pokonała minimalnie na własnym torze Masarnę Avesta 46:44. (...)
0
Rospiggarna Hallstavik w 8. rundzie szwedzkiej Elitserien na domowym torze pokonała Masarna Avesta 49:41(...)
20
Rospiggarna Hallstavik w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na wyjeździe pokonała Masarna Avesta 59:31(...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com