Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MASARNA AVESTA - Wiadomości
103
Masarna Avesta zwyciężając finał Bauhaus Ligan została Drużynowym Mistrzem Szwecji w sezonie 2020.(...)
481
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan Masarna Avesta pokonała na własnym torze Indianernę Speedway Kumla w stosunku 47:43. Jutro mecz rewanżowy na Glottra Skog Arena(...)
101
Vetlanda Speedway pokonał(a) w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Masarna Avesta w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Masarna Avesta zremisował(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe z ekipą Rospiggarna Hallstavik w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Masarna Avesta pokonał(a), w 7 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
48
Vastervik Speedway pokonał(a), w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
244
Vetlanda Speedway zremisowała, w 5. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe z ekipą Masarna Avesta 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
17
Dackarna Malilla zremisował(a), w 4 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe z ekipą Masarna Avesta w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Masarna Avesta w 2. rundzie Bauhaus Ligan pokonała na własnym torze Indianernę Kumla w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
75
Lejonel Gislaved w 1 rundzie Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
40
Vestervik Speedway pokonał na własnym torze Masarnę Avesta w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
Lejonen Gislaved pokonał(a) na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
9
Vetlanda Speedway pokonała na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 32:58. Z bardzo dobrej strony w zespole gości zaprezentowała się trójka Polaków: Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźnia(...)
88
Rospiggarna Halstavik pokonała na własnym torze Masarne Avesta w stosunku 59:31. Liderem miejscowej drużyny był Jason Doyle, który wywalczył 14 punktów. Najlepiej punktującym zawod(...)
0
Pyszny, gorący budyń, a może zimne lody czekoladowe? Z jednej strony w Hallstavik zapowiada się chłodny wieczór, zaś z drugiej, rozpalone do czerwoności sprzęgła żużlowych motocykl(...)
57
Już dziś ostatni pojedynek w ramach 4. kolejki szwedzkiej Elitserien. Poniżej przedstawiamy Państwu awizowane składy na to spotkanie.(...)
116
We wtorkowy wieczór czeka nas kolejna runda szwedzkiej Elitserien. Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie pomiędzy Vastervik Speedway a Indianerną Kumla. Tylko Rospiggarn(...)
157
Dziś w meczu 11. rundy szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej spotkały się ekipy z Masarny i Vetlandy dziś to drużyna gości okazała się lepsza. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com