Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MDM KOMPUTERY ZKS OSTROVIA OSTROW - Wiadomości
11
GKSŻ otrzymała sygnał, że Mirosław Wodniczak, były prezes ŻKS Ostrovii, bardzo poważnie rozważa powrót do roli żużlowego działacza. (...)
6
Klub Ostrovia Ostrów wystosował kolejne oświadczenie, w którym informuje, że nie prawda jest to co mówi były prezes ostrowskiego klubu, Mirosław Wodniczak jakoby obecny zarząd nie (...)
797
Pod koniec ubiegłego sezonu kibice z Ostrowa Wielkopolskiego byli w euforii, po raz pierwszy od kilkunastu lat ich klub otarł się o awans do ekstraligi, dzisiaj, po nieudolnych rzą(...)
72
Klub z Ostrowa w rozgrywkach Nice PLŻ zajął drugie miejsce ulegając w spotkaniu finałowym drużynie Lokomotivu Daugavpils. Ze względu na przeszkody regulaminowe Łotysze nie wystąpią(...)
17
Krystian Pieszczek triumfował dzisiaj z kompletem punktów w 63.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Na drugim miejscu uplasował się jego kolega klubowy Patryk(...)
72
Jak donoszą reporterzy ZUZELEND.com, na chwilę obecną w Ostrowie pada deszcz. W związku z tym, zaplanowane na 14:30 zawody o Łańcuch Herbowy stoją pod znakiem zapytania.(...)
6
W niedzielę, 25 października, w Ostrowie rozegrana zostanie 63. edycja Turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa. We wtorek poznaliśmy obsadę tego turnieju.(...)
121
ŻKS ROW Rybnik w rozgrywkach Nice PLŻ w sezonie 2015 zajął dopiero trzecie miejsce, choć jak wiadomo był głównym kandydatem do awansu. Wiadomo już również od jakiegoś czasu, że ryb(...)
174
W dniu dzisiejszym władze PGE Ekstraligi wysłali do ostrowskiego klubu oficjalne zaproszenie do wystąpienia w przyszłym roku w najlepszej lidze świata. Cze ostrowianie zdecydują si(...)
6
Druga odsłona waszego wywiadu. Tym razem na zadane przez Was pytania odpowiedział Norbert Krakowiak.(...)
17
Kolejna odsłona naszej akcji polegającej na przeprowadzeniu wywiadu z wykorzystaniem waszych pytań. (...)
1
Mateusz Borowicz triumfował dzisiaj w IV rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski połączonych z Memoriałem pamięci zmarłych zawodników Startu, rozgrywanych na t(...)
119
W dniu wczorajszym po zakończeniu Finału Drużynowych Mistrzostw I ligi zarząd ŻKS-u Ostrovii zarzuciło Markowi Cieślakowi prowadzenia zawodów pod wpływem alkoholu. (...)
34
W dniu dzisiejszym podczas Finału Nice Polskiej Ligi Żużlowej w Ostrowie doszło do nieprzyjemnej sytuacji, trener Ostrovii został oskarżony o bycie pod wpływem alkoholu podczas spo(...)
1
W poprzednią sobotę na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim miał miejsce 4 Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy, zawody te oglądała rekordowa publika, wśród ostrows(...)
6
Swoje mecze rozgrywa dziś Nice PLŻ. W jednym z meczów 0 kolejki Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów w stosunku 50:40. Prezentujemy Pa(...)
1
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie na relacje na żywo z Wielkiego Finału Speedway European Championship rozgrywanego na torze w Ostrowie Wlkp..(...)
34
Powoli opadają emocje po przegranym półfinale fazy play-off z ŻKS Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Nastał czas pierwszych refleksji, pytań i odpowiedzi. W piątkowy wieczór rybniccy ki(...)
0
Nice PLŻ wkracza w decydującą fazę. Lokomotiv Daugavpils w finale zmierzy się z MDM Komputery ŻKS Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Już w niedzielę dowiemy się, kto będzie bliżej awans(...)
3
Zapraszamy do lektury rozmowy z młodzieżowcem ostrowskiego zespołu - Norbertem Krakowiakiem.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com