Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data 22.08.2020 g. 16:30 Stadion Stadion Miejski w Ostrowie Długość toru 372 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

110
Pojedynek Ostrovii z Wybrzeżem rozpocznie 8. kolejkę eWinner 1. Ligi(...)
18:40:12

Punkt bonusowy trafia na konto Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Klindt od startu uciekł reszcie stawki i pewnie przywiózł 3 punkty.
Bieg, w którym wszystko rozstrzygnęło się po rozegraniu pierwszego łuku. Pewna wygrana Rafała Okoniewskiego.
Gapiński najlepiej ze startu. Thorssell blokuje przedzierającego się Klindta, przez co lider gospodarzy spada na koniec stawki. Klindt, któremu podrażniona została ambicja rzuca się w pogoń za rywalami i ostatecznie starczyło tylko na wyprzedzenie Kildemanda.
W powtórce Szostak ponownie na prowadzeniu. Jensen cały czas gonił juniora gospodarzy ale ostatecznie nie zdołał go wyprzedzić. Euforia na trybunach gdyż młody Szostak pokazał dobrą i mądrą jazdę na trasie.
18:11:47

Bieg przerwany. Defekt notuje Adrian Cyfer, a jadący za nim w dość dużej odległości Alan Szczotka niezręcznie mija zawodnika gospodarzy i wpada w bandę. Z biegu wykluczony Alan Szczotka oraz Adrian Cyfer.

Dziwna sytuacja, gdyż do momentu przerwania biegu Cyfer znajdował się na torze jadąc powoli na zdefektowanym motocyklu.

Pewna wygrana pary gospodarzy dzięki czemu punkt bonusowy jest już niemal pewny dla Ostrowian.
18:02:39

W miejsce Kacpra Gomólskiego jako rezerwa taktyczna pojedzie Rasmus Jensen.

Zacięta walka do samej mety pomiędzy Klidemandem a Cyferem. Cyfer po mimo nawałnicy ataków ze strony Duńczyka zdołał minąć jako pierwszy linię mety.