Wczoraj o 20:30
PGE IMME im. Z.Plecha -Toruń

Data 18.06.2021 g. 19:30 Stadion Motoarena Toruń Długość toru 325 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
23. BIEG
Najlepiej ze startu wyszedł Zmarzlik, jednak po szerokiej wyprzedził go Kołodziej. W walkę włączył się również Doyle, który minął Bartosza i pomknął w pogoń za prowadzącym Kołodziejem Janusz popełnił błąd na drugim łuku co natychmiast wykorzystał Doyle i zapewnił sobie tytuł Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza Ekstraligi 2021.
22:13:36

Na torze doszło do ostrej walki między Kołodziejem a Pedersenem. Kołodziej stracił płynność jazdy a arbiter przerwał bieg. Przed przerwaniem biegu na prowadzeniu był Zmarzlik.

Nicki Pedersen wykluczony z powtórki biegu finałowego.

22. BIEG
Najlepiej ze startu wystrzelił Pedersen, który na dystansie musiał odpierać ataki Łaguty.
21. BIEG
Po starcie na prowadzenie wyszedł Michelsen, w pogoń za nim ruszył Holder. Duńczyk skupił się na obronie pozycji, Australijczyk na skutecznym ataku. Sytuację wykorzystał Kołodziej, który wyprzedził obu rywali i wjechał do wielkiego finału.
21:44:56

Do wielkiego finału bezpośredni awans uzyskują Bartosz Zmarzlik oraz Jason Doyle. Zawodnicy z pozycji od drugiej do dziesiątej walczyć będą w dwóch półfinałach, z których awans do finału uzyska tylko zwycięzca.

20. BIEG
Dobry start Vaculika, jednak na prostej wyprzedził go Sajfutdinow. Chwilę później Słowaka po szerokiej minął również Dudek.
19. BIEG
Pewna wygrana Łaguty, za jego plecami ataki Pedersena odpierać musiał Miśkowiak.
21:29:44

Bieg przerwany z powodu upadku Cierniaka. Doszło do niego w trakcie walki z Pedersena i Miśkowiaka.

Arbiter za winnego przerwania biegu uznaje Mateusza Cierniaka i wyklucza go z powtórki biegu.

18. BIEG
Najlepiej ze startu wyszedł Michelsen. W początkowej fazie biegu Doyle próbował atakować prowadzącego Duńczyka, jednak Holder zbliżał się do Jasona. Australijczycy stoczyli piękną walkę o dwa oczka.
17. BIEG
Przedpełskie wygrywa ze Zmarzlikiem, który musiał odpierać wściekłe ataki Kołodzieja.