Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski - Wrocław

Data 31.07.2021 g. 19:00 Stadion Stadion Olimpijski Wrocław Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
23. BIEG
Łaguta musiał się broni przed atakami Zmarzlika. Polak na ostatnich metrach minął prowadzącego Rosjanina.
22. BIEG
Fenomenalny start Łaguty, który objął prowadzenie. Zmarzlik na ostatnim okrążeniu mija prowadzącego Rosjanina.
21. BIEG
Sajfutdinow na moment minął jadącego na drugiej pozycji Woffindena. Brytyjczyk starał się do ostatnich metrów minąć prowadzącego Madsena.
20. BIEG
Zmarzlik i Vaculik toczyli zaciętą walkę o pierwszą pozycję. Vaculik na dystansie został jeszcze minięty prezes Madsena. Duńczyk starał się jeszcze odbić pierwsza pozycję Polaka.
19. BIEG
Thomsen i Fricke stoczyli zaciętą walkę o pierwszą lokatę. Kasprzak i Zagar kilkukrotnie mijali się na trzeciej pozycji, ale ostatecznie Polak do mety przyjechał na ostatniej pozycji.
17. BIEG
Jason Doyle - powód zmiany: Taśma

Na torze utworzyły się dwie pary. Woffinden bronił się przed atakami Łaguty, natomiast Kowalski na ostatnim okrążeniu uległ Janowskiemu.
20:51:12

Bieg ponownie przerwany. Musielak, który zastępował Doyle dotknął taśmy i został wykluczony z biegu. Na torze pojawi się drugi rezerwowy, Kowalski.

20:47:40

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie dla Woffindena i Doyle. Australijczyk wykluczony z biegu za drugie ostrzeżenie.

16. BIEG
Kasprzak został minięty na dystansie przez Zmarzlika i Janowskiego. Obaj zawodnicy do ostatnich metrów stoczyli zaciętą walkę o pierwszą lokatę. Chugunov zanotował defekt na ostatniej pozycji.