Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
MEMORIAL IM ALFREDA SMOCZYKA - Wiadomości
104
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie odbył się 72 Memoriał im.Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, przed Jasonem Doyle oraz Januszem Kołodzi(...)
103
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie rozegrano 72 Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, na drugim miejscu podium stanął Jason Do(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Jason Doyle oraz Janusz Kołodziej(...)
141
7 kwietnia na "Smoku" w Lesznie zawitają najlepsi zawodnicy. Kolejna już, bo 67. odsłona memoriału Alfreda Smoczyka zapowiada się emocjonująco. (...)
113
W piątek 30 września na stadionie imienia Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie 66 memoriał ku pamięci legendy leszczyńskiego żużla. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 18.30. (...)