Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAEL J JENSEN - Wiadomości
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 37:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Z nocy z soboty na niedzielę odbędzie się ostatnia impreza żużlowa sezonu 2012. Czołowi juniorzy świata zmierzą się w VII Finale IMŚJ w Bahia Blanca. Będzie to ostatnia szansa dla (...)
0
W zakończonym przed momentem półfinale IMŚJ w czeskiej Zarnovicy triumfował młody Duńczyk Michael Jepsen Jensen, który w biegu dodatkowym pokonał Martina Vaculika. Awans uzyskali t(...)
0
W zakończonej niedawno rundzie kwalifikacyjnej w szwedzkim Malmoe najlepszy okazał się Simon Gustafsson, który zdobył 15 punktów. Tuż za nim uplasował się Linus Sundstroem - 13 pkt(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com