Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MICHAL CURZYTEK - Wiadomości
0
Stal Gorzów, przegrała na własnym torze z WTS Spartą Wrocław w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W niedzielę Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zmierzyła się na własnym torze z Betard Sparta Wrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 34:56.(...)
104
Emocje po inauguracji sezonu przy Hetmańskiej powoli opadają, natomiast przygotowujemy się do ligowej potyczki na Łotwie, gdzie zmierzymy się z Optibet Lokomotivem Daugavpils. Po s(...)
109
Betard Sparta Wrocław wygrała w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy w stosunku 47:43.(...)
194
Bartosz i Michał Curzytkowie w sezonie 2021 nadal będą reprezentować Betard Spartę Wrocław.(...)
55
Betard Sparta Wrocław na stadionie Olimpijskim pewnie zwyciężyła z drużyną PGG ROWu Rybnik, a spotkanie zakończyło się wynikiem 63:27. Najlepiej punktującym zawodnikiem miejscowej (...)
26
Wrocławska Sparta dzieki wypożyczeniu z Rzeszowa dwóch utalentowanych młodzieżowców powiekszyła swoją i tak juz młodą kadrę. Dzisiaj do składu dołączyli bracia Curzytkowie: Michał(...)
0
Miśkowiak, Curzytek, Lampart, Gruchalski na starcie.(...)
185
W środę 2 października na stadionie miejskim „Stal” w Rzeszowie odbył się pierwszy, żużlowy trening pod okiem Janusza Ślączki. (...)
0
Michał Curzytek dorzucił 5 punktów w niedzielnej rywalizacji Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań z Euro Finnance Polonią Piła na szczeblu 2. Ligi Żużlowej. (...)
102
Power Duck Iveston PSŻ Poznań zdobył premierowe, ligowe punkty. Na swoim obiekcie pokonał ZOOleszcz Polonię Bydgoszcz 10 – punktową różnicą. Powody do zadowolenia ma także junior m(...)
492
Pozostaje czekać na efekty końcowe(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com