Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
MIMW - Wiadomości
1
Mateusz Burzyński z zielonogórskiego Ekantor.pl Falubaz triumfował w ostatniej rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski rozgrywanej na torze w Ostrowie Wielkopo(...)
6
Rafał Karczmarz z kompletem punktów wygrał dzisiejszą rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Na drugim miejscu z dorobkiem 13 punktów uplasował się Dominik Kub(...)
2
Dzisiaj o godzinie 16.00 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka odbędą się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski. Biletem wstępu na turniej będzie program w cenie 5 zło(...)
0
Ze względu na przełożenie meczu Fogo Unii Leszno z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra na czwartek 11 sierpnia, dojdzie do zmian w kalendarzu MIMW i przesunięcia finału tych zmagań n(...)
25
We wtorek na torze w Pile rozegrano trzecią rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Zawody zakończyły się po trzech seriach startów, a wyniki zostały zaliczone.(...)
1
Mateusz Borowicz triumfował dzisiaj w IV rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski połączonych z Memoriałem pamięci zmarłych zawodników Startu, rozgrywanych na t(...)
3
We wtorek, 8 września na torze w Gnieźnie odbędzie się IV runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. W zawodach tych będziemy mogli oglądać młodzieżowców gospodarz(...)
0
We wtorek o godzinie 16.00 na torze w Lesznie odbędzie się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Biletem wstępu będzie program zawodów, który będzie można nab(...)
0
Kacper Rogowski został zwycięzcą rozgrywanych w Gorzowie Wlkp. zawodów z cyklu Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski. Drugie miejsce zajął zawodnik gospodarzy Adr(...)
0
Już jutro o godzinie 15 na torze żużlowym w Gnieźnie rozpocznie się przedostatnia rudna Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Faworytami zawodów są niewątpli(...)
0
Triumfem Bartosza Zmarzlika zakończyła się wczorajsza, ostatnia runda zawodów z cyklu Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Wychowanek Stali Gorzów wygrał także w c(...)
0
14 czerwca na Ostrowskim owalu odbyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski. Portal "zuzelend.com" zaprasza czytelników do obejrzenia fotorelacji...(...)