Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
MISTRZOSTWA SWIATA PAR - Wiadomości
0
Polski duet Jerzy Szczakiel - Andrzej Wyglenda wywalczył dla naszego kraju jedyne jak dotychczas Mistrzostwo Świata Par. Wydarzyło się to 1971 roku na torze w Rybniku. W sezonie 20(...)
0
Eurosport Speedway Best Pairs to pełna nazwa nieoficjalnych Mistrzostw Świata Par, które zostaną rozegrane 8 czerwca na toruńskiej Motoarenie. Do rywalizacji staną najlepsi żużlowc(...)
0
Po 20 latach przerwy Międzynarodowa Federacja Motocyklowa postanowiła wskrzesić rozgrywki Mistrzostw Świata Par na żużlu. Terminarz i lokalizacje turniejów nie są jeszcze znane.(...)
0
Czwartego września 2011 roku o godzinie 18.00 na stadionie MOSiR przy ulicy Gliwickiej 72 w Rybniku odbędą się Zawody żużlowe o Puchar Kompanii Węglowej S.A. - ,,Międzynarodowy Tur(...)