Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
04.06.2023 - 19:15
vs
04.06.2023 - 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, Jack Holder oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MMPPK - Wiadomości
40
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włók(...)
508
Młodzieżowa para zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wygrała rozgrywane na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie, eliminacje MMPPK. (...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
104
Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła się odwołać finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski 9 września oraz finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych 10 września i przenieś(...)
524
We finale MMPPK, który w sobotę odbył się w Gorzowie tryumfowali zawodnicy Falubazu ZIelonej Góry. Radości z wygranej nie ukrywał Tomasz Walczak kierownik tejże drużyny.(...)
103
Para juniorów Stelmet Falubaz Zielona Góra triumfowali w dzisiejszym finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanym na torze Stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzo(...)
111
Wczoraj na torze w Opolu rozegrano eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody zakończyły się zwycięstwem juniorów Speed Car Motoru Lublin. Drugie miejsce równ(...)
1
Młodzieżowcy Fogo Unii Leszno zdobyli złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, których finał rozegrany został dzisiaj na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drug(...)
145
Od godziny 17:00 na torze Stadionu im. Edwarda Jancarza rozpocznie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji(...)
34
Pary juniorów z Leszna oraz Gorzowa zajmując pierwsze dwa miejsca w dzisiejszych eliminacjach MMPPK w Poznaniu uzupełniły finałową obsadę tych zawodów. W zawodach triumfowali młodz(...)
31
W środę 4 października o godz. 17 na stadionie w Rybniku zostanie rozegrany zaległy finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Przypomnijmy, że zawody te miały się odbyć (...)
100
Zaplanowany na dzisiaj finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych nie dojdzie do skutku. Powodem odwołania imprezy jest fatalna pogoda, która nie opuszcza Rybnika. Nowy te(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno zdobyli złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, których finał rozegrany został na torze w Rybniku. Drugie miejsce po wygraniu biegu dod(...)
16
Juniorzy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów triumfowali przed chwilą w finale Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych rozgrywanym na własnym torze stadionu im. Edwarda Jancarz(...)
5
W najbliższą sobotę, 26 września na torze w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na god(...)
0
Dość niespodziewanym zwycięstwem juniorów z Ostrowa zakończyły się eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drudzy byli zawodnicy miejscowych, a awansu do finał(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno podobnie jak w dniu wczorajszym także dzisiaj w Tarnowie triumfowali tym razem w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce przy(...)
0
Zwycięstwem juniorów gospodarzy w biegu dodatkowym zakończyły się dzisiaj niezwykle emocjonujące eliminacje do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych w G(...)
0
Jutro o godzinie 18:00 na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. (...)
0
Juniorzy Kantor Online Włókniarz Częstochowa wygrali dzisiaj eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Drugie miej(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com