Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ostatni bieg Reprezentacji Polski w dzisiejszym finale Monster Energy FIM Speedway of Nations był zarazem ostatnim na stanowisku selekcjonera dla Marka Cieślaka, który bez kurtuazji uznawany jest za najlepszego trenera Polski w historii speedwaya nad Wisłą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MSC WLFE WITTSTOCK - Wiadomości
0
W ostatniej kolejce 2. Ligi Żużlowej zespół MSC Wölfe Wittstock pokonał na domowym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 51:39. Było to trzecie zwycięstwo drużyny z Niemiec w polsk(...)
175
RzTŻ Rzeszów pokonał(a) na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mimo wielogodzinnych starań nie udało się doprowadzić do stanu używalności nawierzchni w Rzeszowie i Jury zawodów podjęło decyzję o odwołaniu meczu. Nowy termin spotkania IX kolejk(...)
223
Jeśli gospodarzom uda się przygotować regulaminowy tor, to mecz 9. kolejki 2. Ligi Żużlowej pomiędzy miejscowym RzTŻ a MSC Wölfe Wittstock rozpocznie się w sobotę, 3 października o(...)
0
MSC Wölfe Wittstock pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
138
Wilki Krosno pokonały na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 64:25. Punkt bonusowy z dwumeczu pomiędzy zespołami trafia na konto Wilków z Krosna.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
36
Występujący czwarty sezon na polskich torach ligowych Brytyjczyk Robert Lambert będzie pojawiał się jako gość w 2. LŻ. Mistrza Europy 2020 zakontraktowały władze MSC Wölfe Wittstoc(...)
211
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Drużyny Wilków jadą w tym roku z zupełnie różnym nastawieniem. Dla MSC Wolfe Wittstock to debiutancki sezon w polskiej lidze i priorytetem jest aklimatyzacja oraz dobra postawa, sz(...)
172
Wzmocniony trzema ekstraligowcami Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pewnie pokonał na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania(...)
1
MSC Wölfe Wittstock mają na koncie pierwszą wygraną w polskiej drugiej lidze. Niemiecki klub pokonał na własnym torze RTŻ Rzeszów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego (...)
104
W piątkowe popołudnie rozpoczynamy kolejne, żużlowe emocje. Jako, że najlepszy efekt uzyskuje się poprzez stopniowe dawkowanie wrażeń toteż i tym razem całą zabawę rozpoczną zawody(...)
0
„Tchniemy nowe życie w Heidering” - te słowa padły na stadionie MSC "Wölfe" Wittstock 28 czerwca 2012 podczas reaktywacji klubu po pięcioletnim okresie niebytu. Wydarzenie dla społ(...)
140
Piotr Świst obejmie funkcje trenera niemieckiego zespołu MSC Wölfe Wittstock, który w przyszłym sezonie występować będzie w 2.Lidze żużlowej(...)
215
MSC "Wölfe" Wittstock podał dzisiaj cały skład w jakim przystąpi do drugoligowych rozgrywek w Polsce. Przypomnijmy, że niemiecki klub zdecydował się wystartować w 2.Lidze żużlowej(...)
104
Od przyszłego sezonu do polskich rozgrywek żużlowych dołącza niemiecka ekipa Wolfe WItstock. Frank Mauer opowiada o powodach podjętej decyzji a także planach.(...)
1
W przyszłym sezonie w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej zadebiutuje niemiecki zespół MSC "Wölfe" Wittstock. Klub ten dziś podpisał dwa kontrakty; z Lukasem Fienhage i Marcinem Kościelsk(...)
143
W poniedziałek zapadła decyzja, iż w przyszłym sezonie do sześcio zespołowej 2. Ligi żużlowej dołączy niemiecka ekipa Wilków z Wittstock. Portalowi ZUZELEND.COM udało się namówić d(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com