Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICK MORRIS - Wiadomości
102
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Ipswich Witches pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
659
Nick Morris wzmocni druzynę Lokomotivu(...)
10
Klub z Poznania dotrzymał obietnicy. Ostatniego okienka transferowego pochwalił się kolejnym, trzecim kontraktem. Na starty w żółto – czarnych barwach zdecydował się 25 – letni Aus(...)
0
W piątkowym spotkaniu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 54:36. Gospodarze zdobyli również punkt bonusowy i umocnili się n(...)
549
W sobotnim treningu punktowanym Get Well Toruń pokonał na własnym torze pierwszoligowy ROW Rybnik 53:37.(...)
1337
Działacze rybnickiego klubu nie zwalniają tempa. Dzisiaj ogłoszono kolejne wzmocnienie drużyny ze Śląska. Nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik został Australijczyk Nick Morris.(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
461
Nick Morris po siedmiu sezonach spędzonych w Swindon Robins zdecydował się opuścić klub z Abbey Stadium.(...)
61
Dzisiaj na torze w Lakeside rozegrany został Memoriał Lee Richardsona. W stawce dwunastoosobowej najlepiej zaprezentował się Nick Morris. Drugie miejsce w turnieju zajął Adam Ellis(...)
104
Nick Morris nie boi się walki o miano lidera składu, z którym w 2018 roku ma bronić tytułu mistrza SGB Premiership. (...)
103
Żużlowcy Speed Car Motoru po niepowodzeniu w finałowym dwumeczu 2. Ligi Żużlowej ze HAWA Startem Gniezno o upragniony awans do wyższej ligi powalczą z przedostatnim zespołem Nice P(...)
105
Wczoraj zamknęło się majowe okienko transferowe, z którego skorzystał klub z Podkarpacia borykający się ostatnio z brakami kadrowymi. Nowymi nabytkami są młodzi i zdolni żużlowcy:(...)
263
"Swindon to mój drugi dom", twierdzi australijski zawodnik.(...)
141
Betard Sparta Wrocław nie musi praktycznie myśleć o składzie na przyszły sezon. Klub ze stolicy Dolnego Śląska ma w większości zbudowaną drużyną na rok 2017. Priorytetem dla wroc(...)
424
To już przedostatni tekst z serii ?Nim taśma pójdzie w górę?, czyli przedsezonowych podsumowań roku 2015 i zapowiedzi sezonu 2016. Dziś na warsztat bierzemy sensacyjnych vice-Mistr(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com