Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICK SKORJA - Wiadomości
0
Stal Gorzów, przegrała na własnym torze z WTS Spartą Wrocław w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Nick Skorja oraz Bradley Wilson-Dean nowymi zawodnikami w Rawiczu(...)
6
Ma 21 lat, pochodzi ze Słowenii i w sezonie 2018 debiutował w 2.LŻ w barwach Wilków Krosno. Nick Skorja, bo o nim mowa, odjechał cztery mecze notując średnią biegową 1,4 pkt.(...)
142
Frederik Jakobsen wygrał eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a podium uzupełnił Nick Skorja. Czwartą p(...)
54
Matic Ivacic otrzymał dziką kartę na zawody Grand Prix Słowenii. Turniej ten odbędzie się 8 września na torze w Krsko.(...)
0
W słoweńskiej Ljubljanie rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Zawody po biegu nr. 16 zostały przerwane, gdyż nad torem rozszalała się ulewa. Po roz(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com