Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OK KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
359
Rene Bach jest czwartym zawodnikiem, z którym włodarze Kolejarza Opole podpisały kontrakt na sezon 2020.(...)
101
Prezes OK Bedmet Kolejarza Opole, Grzegorz Sawicki zawiesił swoją działalność w klubie, gdyż zamierza startować w najbliższych wyborach do parlamentu.(...)
0
W rozegranym dziś wieczór towarzyskim meczu pomiędzy Orłem Łódź a OK KOlejarzem Opole, lepsi okazali się gospodarze wygrywając 42:36. Spotkanie zakończyło się po odjechaniu trzyna(...)
122
Opolski OK Kolejarz wygrał w rozegranym dzisiaj meczu sparingowym z Orłem Łódź 51:39. Dla Opolan jest to drugie zwycięstwo na własnym torze z drużynami wyżej notowanymi.(...)
18
4 lata temu
Kadra OK Kolejarz Opole została wzmocniona o kolejne nazwiska. Nowymi nabytkami Opolan są Ernest Koza i Mateusz Pacek.(...)
176
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
1
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze drugoligowy OK Kolejarz Opole 56:34. Rewanż pomiędzy zespołami zaplanowano na poniedziałek.(...)
104
Już w niedzielę ROW Rybnik rozegra pierwszy tegoroczny mecz sparingowy. Rywalem rybnickiej drużyny będzie drugoligowy Kolejarz Opole. Wiemy również że sobotnia potyczka, która miał(...)
1121
W piątek tuż po godzinie 15:00 na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu po raz pierwszy zawarczały motocykle żużlowe.(...)
1125
Opolski OK Kolejarz tuż po zakontraktowaniu zawodników na nadchodzący coraz to większymi krokami sezon, straciło trenera. Piotr Żyto zdecydował się przyjąć ofertę ROW-u Rybnik, prz(...)
541
Niedzielna prezentacja opolskiego OK Kolejarza zgromadziła w Studenckim Centrum Kultury liczna rzeszę kibiców, która usłyszała, że w nadchodzącym sezonie działacze jak i zawodnicy (...)
40
Studenckie Centrum Kultury było gospodarzem prezentacji zespołu OK Kolejarz Opole , która na wysokim poziomie zaserwowana została licznie zgromadzonej publiczności.(...)
765
Duńczyk Mads Hansen najbliższy sezon spędzi w drugoligowym Kolejarzu Opole. Młody zawodnik został wypożyczony z Falubazu Zielona Góra.(...)
0
Wraz ze startem Nice 1 ligi żużlowej wystartuje 2 liga żużlowa. Dawno nie było tak bardzo wyrównanej ligi na najniższym szczeblu żużla w Polsce. 2 liga żużlowa będzie się składać z(...)
100
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
136
Licencję zdał w marcu 2017 roku w barwach Get Well Toruń. W tymże samym roku został wypożyczony do drugoligowego zespołu z Poznania, w którym uzyskał średnią 0,250 pkt na bieg w tr(...)
0
Są wstępne ustalenia(...)
524
Dziś poznaliśmy pierwszych sparingpartnerów Kolejarza Opole. Rywalami opolskiej drużyny w przedsezonowych meczach kontrolnych będą ROW Rybnik i Orzeł Łódź.(...)
355
Po tym jak Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na występy w Nice 1.Lidze żużlowej coraz częściej w środowisku żużlowym mówiło się o tym, iż GKSŻ usilnie poszukuje wśród drugoligowc(...)
134
Mocne poruszenie nastapiło w polskim żużlu po ogłoszeniu przez Zespół ds. Licencji komunikatu o przyznanych licencjach dla wszystkich klubów. W 2.Lidze żużlowej na siedem klubów,(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com