Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OK KOLEJARZ OPOLE - Wiadomości
0
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W dzisiejszym meczu 3 rundy Krajowej Ligi Żużlowej OK Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
0
Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Tuż przed przed spotkaniem, które zainauguruje rozgrywki ligowe w Polsce OK Kolejarza Opole ogłosił, że do zespołu dołączył Jarosław Dymek, pełniący już w dzisiejszym meczu w Pile (...)
359
Rene Bach jest czwartym zawodnikiem, z którym włodarze Kolejarza Opole podpisały kontrakt na sezon 2020.(...)
101
Prezes OK Bedmet Kolejarza Opole, Grzegorz Sawicki zawiesił swoją działalność w klubie, gdyż zamierza startować w najbliższych wyborach do parlamentu.(...)
0
W rozegranym dziś wieczór towarzyskim meczu pomiędzy Orłem Łódź a OK KOlejarzem Opole, lepsi okazali się gospodarze wygrywając 42:36. Spotkanie zakończyło się po odjechaniu trzyna(...)
122
Opolski OK Kolejarz wygrał w rozegranym dzisiaj meczu sparingowym z Orłem Łódź 51:39. Dla Opolan jest to drugie zwycięstwo na własnym torze z drużynami wyżej notowanymi.(...)
18
Kadra OK Kolejarz Opole została wzmocniona o kolejne nazwiska. Nowymi nabytkami Opolan są Ernest Koza i Mateusz Pacek.(...)
176
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
1
W rozegranym dzisiaj treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze drugoligowy OK Kolejarz Opole 56:34. Rewanż pomiędzy zespołami zaplanowano na poniedziałek.(...)
104
Już w niedzielę ROW Rybnik rozegra pierwszy tegoroczny mecz sparingowy. Rywalem rybnickiej drużyny będzie drugoligowy Kolejarz Opole. Wiemy również że sobotnia potyczka, która miał(...)
1121
W piątek tuż po godzinie 15:00 na Stadionie im. Mariana Spychały w Opolu po raz pierwszy zawarczały motocykle żużlowe.(...)
1125
Opolski OK Kolejarz tuż po zakontraktowaniu zawodników na nadchodzący coraz to większymi krokami sezon, straciło trenera. Piotr Żyto zdecydował się przyjąć ofertę ROW-u Rybnik, prz(...)
541
Niedzielna prezentacja opolskiego OK Kolejarza zgromadziła w Studenckim Centrum Kultury liczna rzeszę kibiców, która usłyszała, że w nadchodzącym sezonie działacze jak i zawodnicy (...)
40
Studenckie Centrum Kultury było gospodarzem prezentacji zespołu OK Kolejarz Opole , która na wysokim poziomie zaserwowana została licznie zgromadzonej publiczności.(...)
765
Duńczyk Mads Hansen najbliższy sezon spędzi w drugoligowym Kolejarzu Opole. Młody zawodnik został wypożyczony z Falubazu Zielona Góra.(...)
0
Wraz ze startem Nice 1 ligi żużlowej wystartuje 2 liga żużlowa. Dawno nie było tak bardzo wyrównanej ligi na najniższym szczeblu żużla w Polsce. 2 liga żużlowa będzie się składać z(...)
100
Poznaliśmy również terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi. Zmagania w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje spotkanie w Krakowie, które zostanie rozegrane 30 marca.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com