OLYMP PRAGA - Wiadomości
0
Olymp Praga pokonał w spotkaniu na własnym obiekcie PDK Grepl Mseno 50:43. W meczu ligi czeskiej wystąpiła dwójka Polaków. Przemysław Pawlicki oraz najskuteczniejszy zawodnik spotk(...)
0
Remisem zakończyło się spotkanie ligi czeskiej pomiędzy Olymp Praga a Zlatą Prilbą Pardubice. Najskuteczniejszymi zawodnikami meczu byli żużlowcy drużyny przyjezdnej - Matej Zagar (...)
0
Dwójka Duńczyków - Nicki Pedersen oraz Peter Kildemand podpisali kontrakty na starty w lidze czeskiej. Obydwaj zasilili szeregi zespołu Olymp Praga. Z klubem ze stolicy Czech związ(...)
0
Młody zawodnik Włókniarza Częstochowa - Artur Czaja, znalazł klub w lidze czeskiej. 19-letni żużlowiec podpisał kontrakt z zespołem Olymp Praga. (...)
0
Niedawno zakończyło się spotkanie ligi czeskiej, pomiędzy Olympem Praga, a Greplem Mseno. Gospodarze ulegli 44:48 mimo świetnej postawy Grzegorza Walaska, który wywalczył 17 punktó(...)
0
W czwartek 24 marca na stadionie praskiej Markety odbędzie się sparing pomiędzy miejscowym Olympem Praga a Kolejarzem Opole. Dla drużyny ze stolicy polskiej piosenki będzie to pier(...)
0
Michał Mitko był dziś niekwestionowanym liderem kolejarza Opole w sparingowym spotkaniu w Pradze. Zawodnik rodem z Rybnika w sześciu startach zdobył 15+1 pkt. Wrażeniami z dzisiejs(...)
0
Mocnym akcentem rozpoczęli sezon 2011 żużlowcy Kolejarza Opole. W rozegranym w Pradze sparingu z miejscowym Olympem, opolski klub odniósł zwycięstwo 44:48. Najlepszym zawodnikiem t(...)