Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ONE SPORT - Wiadomości
323
Rosjanin Grigorij Łaguta okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej odsłony cyklu Tauron Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął obrońca tytułu Leon Madsen, a na (...)
105
Już dziś odbędzie się pierwsza odsłona tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego żużlowca na Starym Kontynencie, a po raz piąty w historii cyklu SEC areną zmagań będzie specyficzny t(...)
300
Po raz kolejny żużlowe ściganie w naszym kraju zostało zainaugurowane imprezą Speedway Best Pairs. Zawody, jak na pierwsze w tym sezonie, mogły się podobać. Z pewnością mogłoby tro(...)
0
8 lat temu
Wolontariusze w fioletowych koszulkach pojawią się na wszystkich imprezach żużlowych organizowanych przez One Sport w sezonie 2017. Będą oni widoczni na stadionach całej Europy, co(...)
100
Jesteś fanem speedway?a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdz(...)
0
W sobotę 16 lipca na torze w niemieckim Gustrow o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. Zawody europejskiego czempionatu nie po raz pierwszy (...)
0
Speedway Euro Championship to nowa jakość w żużlu. Walka o mistrzostwo Starego Kontynentu od 2013 roku stała się dużo bardziej prestiżowa. Jeżdżą w cyklu lepsi zawodnicy, organizac(...)
4
We wtorkowe popołudnie w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza w Warszawie odbyła się konferencja prasowa One Sport dotycząca zbliżającego się cyklu Speedway Euro Championship. (...)
4
Sobotni mecz Polska - Rosja w Krakowie był bardzo udany zarówno dla kibiców, jak i dla partnerów reprezentacji Polski, firm One Sport. Warto przypomnieć, że od bieżącego sezonu, to(...)
0
W ostatnich latach rywalizację o miano najlepszego juniora świata zdominowali Polacy. Kto tym razem okaże się najlepszy i czy hegemonia żużlowców znad Wisły zostanie przełamana? To(...)
0
W czwartek w Krakowie odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji międzypaństwowego meczu żużlowego, Polska ? Rosja. Podczas spotkania, zaprezentowano ceny biletów oraz sk(...)
4
W minioną sobotę team FOGO POWER zwyciężył w 1 edycji zreformowanych rozgrywek Speedway Best Paris. W związku z tym na Kibiców czeka szczególna niespodzianka. Wszystkie kombine(...)
4
Czwartego czerwca na stadion w Ostrowie Wielkopolskim wraca wielki światowy żużel i gwiazdy speedwaya zaprezentują się ostrowskiej publiczności. O godzinie 20:00 dojdzie do finału(...)
2
Czterech mistrzów świata, jeden puchar, liczne atrakcje dla kibiców. Tak w skrócie można opisać sobotni wielki finał Speedway Best Pairs w Ostrowie Wielkopolskim. Już jutro o g(...)
4
FIM Europe wraz z One Sport mają przyjemność ogłosić przyznanie stałych dzikich kart na cykl Speedway Euro Championship 2016 oraz nazwiska zawodników, którzy będą pełnić rolę rezer(...)
0
Wielka niespodzianka czeka na wszystkich kibiców przed Wielkim Finałem Speedway Best Pairs w Ostrowie Wielkopolskim. W dniu zawodów, 4 czerwca o godz. 16.00, w Galerii Ostrovia z f(...)
0
Trzykrotny mistrz świata, Greg Hancock zaprezentuje się ostrowskiej publiczności podczas Wielkiego Finału Speedway Best Pairs 2016. Amerykanin to jedna z największych gwiazd, które(...)
0
Czterech mistrzów świata, siedmiu Polaków i jeden puchar, o który powalczy siedem teamów już w najbliższą sobotę w Ostrowie Wielkopolskim Kto okaże się zwycięzcą Speedway Best Pair(...)
1
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM ma przyjemność ogłosić, iż przyznane zostały stałe dzikie karty oraz zatwierdzono nominacje zawodników rezerwowych cyklu FIM Speedway U21 W(...)
0
Finałowa runda rywalizacji o miano najlepszej żużlowej pary zostanie rozegrana 4 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim. Po zawodach w niemieckim Landshut klasyfikacja generalna mocno si(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com