Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR AJTNER GOLLOB - Wiadomości
103
Liderzy przedłużyli kontrakty(...)
1
Euro Finannce Polonia Piła zdecydowanie wygrała pojedynek ze swoją imienniczką z Bydgoszczy. Drużyna z Grodu Staszica pokonała gości różnicą czternastu punktów. Pogoda nie pozwolił(...)
106
Polonia Bydgoszcz ostro zabrała się za budowę zespołu na kolejny sezon. Damian Adamczak i Marcin Jędrzejewski zdecydowali się pozostać w swoim macierzystym klubem i w przyszły(...)
10
W minionym sezonie bydgoska Polonia walczyła o utrzymanie do ostatniej kolejki. Dzięki wygranej w Rawiczu Poloniści utrzymali się w lidze i to ich będziemy oglądać w sezonie 2017 w(...)
106
W turnieju, który został rozegrany w formie trzynastobiegowej tabeli tryumfował były zawodnik bydgoskiej Polonii - Aleksandr Loktaev (...)
103
Żużlowiec bydgoskiej Polonii zaprasza kibiców w sobotę na Stary Rynek. W godzinach 15-19 w ogródku lokalu Bobby Burger w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie z Oskarem-Ajtnerem Gollo(...)
102
30 września na stadionie przy ulicy Sportowej zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy. W zawodach mają wystąpić zawodnicy, którzy w tym roku, ale i przed laty jeździli w b(...)
111
Polonia Bydgoszcz minimalnie zwyciężyła w Rawiczu. Spotkania do udanych nie zaliczy Rafał Konopka, który wywalczył jedynie trzy punkty i dwa bonusy.(...)
127
Bydgoszczanie ulegli na swoim torze zespołowi Lokomotiv Daugavpils 40:50. Punkt bonusowy również pojechał na Łotwę.(...)
400
Już jutro w Bydgoszczy w ramach 16 kolejki gospodarze podejmą Lokomotiv Daugavpils. W pierwszym meczu na Łotwie Poloniści ulegli 49:41.(...)
104
Zwycięstwem Oskara Ajtnera - Golloba zakończyła się dzisiejsza VI rundy Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza rozgrywana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce przypadło Mike(...)
4
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa nie miał najmniejszych problemów w niedzielnym spotkaniu z Polonią Bydgoszcz. "Gryfy" uległy "Lwom" aż 66:24.(...)
19
Dzisiaj o godzinie 17:00 na toruńskiej Motoarenie odbyły się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza. Po drugiej serii startów nad toruńskim stadionie przeszła ulewa co skutko(...)
15
W zaległym spotkaniu 4 kolejki bydgoska Polonia uległa rzeszowskiej Stali 43:47.(...)
25
W dniu dzisiejszym po kapitalnym spotkaniu bydgoska Polonia pokonała gości z Krakowa 49:41. Bohaterem spotkania został Oskar Ajtner-Gollob zdobywca 13 punktów i 2 bonusów.(...)
3
Sezon żużlowy w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej zespołów rozpoczyna treningi, nie inaczej jest w zespole bydgoskiej Polonii.(...)
13
Sezon transferowy zbliża się wielkimi krokami, niektóre zespoły jednak już zaczynają przedłużać kontrakty ze swoimi zawodnikami i prowadzą ciche rozmowy z innymi. Sprawdźmy co słyc(...)
0
We wtorek na stadionie w Lesznie odbyła się III runda MIMW. Zwycięzcą został Oskar Ajtner- Gollob, który zdobył 14 punktów, drugi był Mateusz Borowicz z 12 punktami. Taką samą pulę(...)
0
W niedzielę w Łodzi, Krakowie i Bydgoszczy rozegrano spotkania w ramach 11. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Po wczorajszej siódemce kolejki PGE Ekstraligi, dzisiaj przedstawia(...)
0
W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozgrywana była pierwsza runda cyklu Nice Cup 2015, w zawodach tych zwyciężył Oskar Ajtner Gollob, drugie miejsce przypadło Mate(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com