Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSTROW WIELKOPOLSKI - Wiadomości
116
33-letni Nicolai Klindt, wraca po kilkuletniej przerwie do najlepszej żużlowej ligi świata w barwach Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Opowiada szczerze o swojej przeszłości i cela(...)
104
W piątek, 15 kwietnia o godz. 16.30, odbędzie się Finał Srebrnego Kasku(...)
42
W niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 66. edycja Łańcucha Herbowego. Zawody wygrał doświadczony Grzegorz Walasek. Drugie miejsce zajął reprezentant gospodarzy - Duńczyk B(...)
98
Przed zawodnikami z ostrowskiego i poznańskiego klubu mecz IV kolejki 2. Ligi Żużlowej. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie Tomasza Golloba.(...)
104
Pierwszego dnia kwietnia na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie odbył się turniej pożegnalny Petera Karlssona. Drużyna TŻ Ostrovii z gwiazdami "czarnego sportu" w składzie, pokona(...)
103
Na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się turniej PK The Final Word. Kibice żużla z Ostrowa i całej Polski pożegnają szwedzkiego mistrza już w sobotę 1 kwietnia.(...)
104
Na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim trwa montaż amortyzatorów przy bandach, tak aby obiekt spełniał nałożone na kluby przez FIM od 2017 roku, wymogi techniczne.(...)
109
W czwartek na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się ostatni turniej zaplecza kadry narodowej juniorów. Wygrał go Bartosz Smektała z Fogo Unii Leszno, ale w całym cyklu triumfowa(...)
59
Fogo Power wygrało finał SBP w Ostrowie i tym samym zwyciężyło w klasyfikacji generalnej cyklu 2016. Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik pokonali w wyścigu finałowym Eport2000.pl. O (...)
4
Czwartego czerwca na stadion w Ostrowie Wielkopolskim wraca wielki światowy żużel i gwiazdy speedwaya zaprezentują się ostrowskiej publiczności. O godzinie 20:00 dojdzie do finału(...)
0
Już za nieco ponad tydzień w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany zostanie Wielki Finał Speedway Best Pairs. Poznaliśmy już listę startową tych zawodów.(...)
0
Wiele wskazuje na to iż jedna z rund Speedway Best Pairs Cup odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Firma One Sport wysłała ofertę do władz Ostrowa w sprawie organizacji tej imprez(...)
5
W sobotę 19 września w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 18.30 rozpocznie się wielki finał o indywidualne mistrzostwo Europy. Bój stoczy szesnastu zawodników, a w nich znajduje si(...)
0
Cykl Speedway European Championships wchodzi w decydującą fazę. Już tylko dwa spotkania dzielą nas od poznania Mistrza Europy roku 2015. 15 sierpnia żużlowcy walczyć będą w szwedzk(...)
0
Już 20 czerwca rozpocznie się pierwsza runda walki o tytuł Mistrza Europy w sezonie 2015. Obrońcą tytułu z zeszłego roku jest Rosjanin Emil Sajfutdinow, który będzie musiał mocno s(...)
0
Ruszyła sprzedaż biletów na towarzyski mecz w Ostrowie Wielkopolskim pomiędzy Polską, a Danią. Wejściówki można kupować między innymi w siedzibie ostrowskiego klubu. Poniżej przeds(...)
0
Mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją Polski i Dani odbędzie się 1 maja na torze w Ostrowie Wielkopolskim.(...)
0
FIM Europe odwołało jeden z półfinałów eliminacji do Speedway European Championships. Zawody te miały pierwotnie odbyć się w Równem na Ukrainie, jednakże postanowiono, że odbędą si(...)
0
W Ostrowie Wielkopolskim wybrano nowego dyrektora, który będzie zajmował się przede wszystkim marketingiem i pozyskiwaniem sponsorów.(...)
0
19 września 2015 roku odbędzie się finał Speedway European Championship, podczas którego poznamy nowego mistrza żużlowego Europy. Rok temu finał ten odbył się w Częstochowie na sta(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com