PARDUBICE - Wiadomości
103
Polska ma już dwóch pierwszych reprezentantów w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W Pardubicach odbyła się pierwsza Runda Kwalifikacyjna do młodzieżowego czempionat(...)
1
Pechowo dla Nickiego Pedersena zakończył się finał Zlatej Prilby w Pardubicach. Do upadku Duńczyka doszło w biegu finałowym. Indywidualny Mistrz Europy zahaczył o tylne koło Emila (...)
119
Zwycięstwem Emila Sajfudinowa zakończyła się dzisiejsza 68. Edycja Zlatej Prilby. Na podium obok Rosjanina stanęli również Rune Holta i Martin Smoliński. (...)
113
Pechowo dla Nickiego Pedersena zakończył się finał dzisiejszej Zlatej Prilby w Pardubicach. Duńczyk starał się atakować pierwszą pozycję Emila Sajfutdinowa.(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)
0
Paweł Przedpełski zwyciężył w pierwszej Rundzie Kwalifikacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w czeskich Pardubicachz kompletem punktów! Drugie miejsce zajął Wiktor (...)
0
W sezonie 2015 zmianie ulegnie system rozgrywek w lidze czeskiej.(...)
0
Czeska federacja sportu żużlowego podała kalendarz rozgrywek na rok 2015.(...)
0
Krystian Pieszczek został triumfatorem w rozgrywanej dzisiaj na torze w Prdubicach 40 Zlata Stuha Juniorów. Drugie miejsce zajął Vaclav Milik, zaś trzecie Zdenek Holub, obaj reprez(...)
0
Przed chwilą w czeskich Pardubicach zakończył się 5 finał IMŚJ. Zawody z 14 punktami na koncie wygrał Polak Maciej Janowski. Drugi po biegu dodatkowym był Michael Jepsen Jensen, za(...)
0
Piąty finał IMŚJ odbędzie się godzinę później - nie o 17:00 jak wcześniej zaplanowano a o godzinie 18:00. Spowodowane jest to transmisją w lokalnej telewizji. Zapraszamy na relacje(...)
0
W niedzielę o godzinie 12:00 w czeskich Pardubicach rozegrana zostanie już 64 Zlata Prilba miasta Pardubice. Wśród 36 zawodników zgłoszonych do zawodów jest trzech reprezentantów n(...)
0
Już w najbliższą sobotę w czeskich Pardubicach odbędzie się piąty finał IMŚJ. Po nim zostaną już jedynie dwie rundy w odległej Argentynie. Maciej Janowski traci do liderującego Mic(...)
0
Za niespełna trzy godziny w czeskich Pardubicach rozpocznie się trzeci finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Liderem po dwóch rundach jest Polak - Maciej Janowski. Tuż z(...)