Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK BESKO - Wiadomości
156
Patryk Beśko czeka na wyciągnięcie śrub z miednicy. Z tego powodu wychowanek gdańskiego Wybrzeża nie może rozpocząć przygotowań do sezonu. Problem może rozwiązać prywatny zabieg. -(...)
87
Klub znad Bałtyku jako pierwszy przedstawił swój kompletny skład na rok 2017. Uczynił to za pośrednictwem transmisji na żywo w portalu Facebook, dzięki której fani z całej Polski m(...)
8
Podczas ostatniego treningu drużyny Wybrzeża Gdańsk doszło do fatalnego w skutkach wypadku z udziałem Patryka Beśki oraz Marcela Szymko. Młodzieżowiec gdańskiej drużyny nabawił się(...)
0
Patryk Beśko nie będzie dobrze wspominał wczorajszego turnieju zaplecza kadry juniorów na pilskim torze. W biegu 7 junior Wybrzeża Gdańsk został zaatakowany przez Oskara Bobera i z(...)
0
W niedzielę poza finałem DPŚ w Vojens rozegrano także mecze 6. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
Groźna kontuzja, jakiej nabawił się Thomas Jonasson w lidze szwedzkiej, miała wykluczyć go ze ścigania na dłuższy okres czasu. Tymczasem Szwed planuje wyjazd na tor już w najbliższ(...)
0
3 maja 1996 roku urodził się Patryk Beśko. Utalentowany junior Wybrzeża Gdańsk kończy dziś 17 lat.(...)
0
Thomas H. Jonasson zdobył tytuł ligowca kwietnia w konkursie organizowanym co miesiąc przez portal www.trojmiasto.pl. Szwed pokonał 168 trójmiejskich sportsmenek i sportowców.(...)
0
Na niespotykany gest zdobył się kapitan Renault Zdumek Wybrzeża. Thomas H. Jonasson dobrowolnie zrezygnował z występu w meczu przeciwko Kolejarzowi Rawag Rawicz. Jego miejsce zajmi(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com