Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Jutro o 20:30
30.09.2022 - 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK WOJDYLO - Wiadomości
176
Prezes Krzysztof Mrozek osiągnął porozumienie z Patrykiem Wojdyło, który drugi rok z rzędu będzie reprezentował barwy rybnickiego klubu. Podobnie jak w zeszłym sezonie Patryk jest (...)
0
Reprezentant biało-czerwonych, Grzegorz Zengota, okazał się najlepszym w K.H. Podeń Pokal rozgrywanym na torze w Ludwigslust.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
W niedzielny meczu 7 kolejki eWinner 1 ligi ROW Rybnik nie dał rady postawić się zespołowi z Zielonej Góry. Falubaz wygrał różnicą 20 punktów i miał powody do zadowolenia. Poniżej (...)
126
Zespól Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed własną publicznością pewnie zwyciężył z drużyną ROWu Rybnik. Spotkanie zakończyło się wynikiem 53:37.(...)
101
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Orzeł Łódź wygrywając dzisiaj z ROW Rybnik w stosunku 51:39, odnosi drugie zwycięstwo ligowe. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Możemy myśleć o punkcie bonusowym – wypowiedzi po meczu Rybnik – Landshut(...)
102
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1217
W przyszłym sezonie Patryk Wojdyło nadal będzie reprezentował barwy Wilków Krosno lecz nie jako młodzieżowiec, a zawodnik u24.(...)
1
Wilki Krosno poinformowały o kolejnym zawodniku, który wzmocni ich szeregi. Na zasadzie wypożyczenia do drugoligowej drużyny z ekstraligowej Sparty trafił Patryk Wojdyło.(...)
0
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
1
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje(...)
94
Całkiem spora grupa kibiców zebrała się we wtorkowe popołudnie na koronie stadionu żużlowego w Poznaniu, aby obejrzeć walkę zawodników w jednej z rund eliminacji Młodzieżowych Indy(...)
169
Zwycięstwem Francepol Falubazu Zielona Góra zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, rozgrywana w Gorzowie Wielkopolskim.(...)
103
Ostatnim potwierdzonym żużlowcem, który wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jest Adrian Miedziński. 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zobaczymy ośmiu zawodników Be(...)
0
Wiktor Trofimov z kompletem zwycięstw triumfował w 1 rundzie pucharu MACEC rozgrywanej w węgierskim Nagyhalasz. Drugie pozycja w turnieju przypadła dla Patryka Wojdyły, który zwyci(...)
160
W rozegranym wczoraj na torze w ukraińskim Równem półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów triumf odniósł Igor Kopeć-Sobczyński. Drugie miejsce zajął Czech Jan Kvech, a (...)
64
Po wielu perturbacjach na linii Rzeszów - Wrocław, tuż przed rozpoczęciem żużlowego sezonu 2018, Betard Sparta Wrocław pozyskała nowego zawodnika. Do wrocławskiego zespołu dołączył(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com