Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK WOJDYLO - Wiadomości
44
Po dwóch latach spędzonych w zespole z Rybnika, Patryk Wojdyło zdecydował się powrócić do Cellfast Wilków Krosno.(...)
0
Patryk Wojdyło, podpisał kontrakt z klubem który na co dzień startuję w Sports Insure Premiership. Jest to przedostatnia drużyna w tabeli Peterborough Panthers.(...)
0
Ebebe PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Długich 567 dni, czekali sympatycy żużla w Ostrowie Wielkopolskim na wygraną ich ulubieńców. Wczoraj ta sztuka się udała a ostrowianie pokonali ROW Rybnik 45-44. Bohaterem ostrowia(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
35
Wygraną miejscowego ROW-u Rybnik zakończył się mecz sparingowy z Texom Stalą Rzeszów. Gospodarze wygrali nieznacznie 47:43.(...)
1
Już 18 Stycznia o godzinie 21:00 czasu lokalnego w Bahia Blanca, odbędzie się mecz Argentyny z Resztą Świata.(...)
103
Patryk Wojdyło to kolejny zawodnik, który zdecydował się podpisać nowy kontrakt z ekipą ROW Rybnik. Wcześniej umowę z klubem podpisali Krystian Pieszczek, Brady Kurtz oraz Patrick (...)
176
Prezes Krzysztof Mrozek osiągnął porozumienie z Patrykiem Wojdyło, który drugi rok z rzędu będzie reprezentował barwy rybnickiego klubu. Podobnie jak w zeszłym sezonie Patryk jest (...)
0
Reprezentant biało-czerwonych, Grzegorz Zengota, okazał się najlepszym w K.H. Podeń Pokal rozgrywanym na torze w Ludwigslust.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
W niedzielny meczu 7 kolejki eWinner 1 ligi ROW Rybnik nie dał rady postawić się zespołowi z Zielonej Góry. Falubaz wygrał różnicą 20 punktów i miał powody do zadowolenia. Poniżej (...)
126
Zespól Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed własną publicznością pewnie zwyciężył z drużyną ROWu Rybnik. Spotkanie zakończyło się wynikiem 53:37.(...)
101
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Orzeł Łódź wygrywając dzisiaj z ROW Rybnik w stosunku 51:39, odnosi drugie zwycięstwo ligowe. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Możemy myśleć o punkcie bonusowym – wypowiedzi po meczu Rybnik – Landshut(...)
102
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Trans MF Landshut Devils w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1217
W przyszłym sezonie Patryk Wojdyło nadal będzie reprezentował barwy Wilków Krosno lecz nie jako młodzieżowiec, a zawodnik u24.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com