Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PIOTR GRYSZPINSKI - Wiadomości
546
Po wczorajszym meczu Zdunek Wybrzeża Gdańsk z Unią Tarnów, wiadomo już, że to ostatecznie Wybrzeże znajdzie się na czwartym miejscu pod koniec rundy zasadniczej, gdyż Abramczyk Pol(...)
603
Pokaz siły podopiecznych Lecha Kędziory, bezbronne Wybrzeże- tak można w skrócie określić przebieg spotkania Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Znakomicie spisa(...)
179
Po rozegranym meczu w Gdańsku, reporterowi portalu zuzelend.com udało się porozmawiać już po meczu. Wywiadu udzielili Piotr Gryszpiński, Jakub Jamróg i menadżer gdańskiej drużyny, (...)
371
Zmiana barw klubowych zawsze jest trudną decyzją. Piotr Gryszpiński opuścił macierzystą Polonię Piła i w trakcie przerwy zimowej przeniósł się do I – ligowego Wybrzeża Gdańsk. Młod(...)
29
Piotr Gryszpiński, wychowanek pilskiej Polonii ścigał się do tej pory w 2. Lidze Żużlowej. W zakończonym okienku transferowym, junior postanowił zmienić otoczenie na I – ligowe Wyb(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
363
Dzisiejszego popołudnia na torze przy ul. Bydgoskiej 76 w Pile pojawia się 16. Zawodników, którzy wezmą udział w II Memoriale im. Wiesława Rutkowskiego. Dla organizatorów jest to t(...)
9
W sobotnim meczu na szczeblu 2. Ligi Żużlowej Unia Stainer Kolejarz Rawicz pokonała Euro Finannce Polonię Piła 47:42. Po meczu Remigiusz Kaja, wiceprezes zespołu przyjezdnego odnió(...)
23
W niedzielne popołudnie przy ul. Bydgoskiej w Pile spotkały się Euro Finannce Polonia Piła i OK Bedmet Kolejarz Opole. Spotkanie jeszcze przed rozpoczęciem elektryzowało kibiców i(...)
0
W niedzielnych zawodach na torze w lasku golęcińskim Power Duck PSŻ Poznań pokonał Euro Finnance Polonię Piła 58:32. (...)
113
Mijający sezon Piotr Gryszpiński sam przyznaje, że może zaliczyć do udanych. Junior pilskiej Polonii wystąpił w 23 ligowych wyścigach, w których przywoził średnio 0,478 pkt na bieg(...)
33
W ostatnim dniu okienka transferowego Euro Finannce Polonia Piła pochwaliła się podpisaniem wielu kontraktów. Wśród nowych zawodników nie brakuje niespodzianek.(...)
168
Zawody w Zielonej Górze.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com