Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PZM podał nowe godziny meczów 15. rundy PGE Ekstraligi (19.08 i 21.08) w związku z udziałem 7 zawodników w SGP Challenge (20.08) w Glasgow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLONIA PILA - Wiadomości
107
Ben Ernst dołączył do zespołu Polonii w sezonie 2022!(...)
106
Polonia Piła po przerwie powraca do ligowego ścigania. Jej trener, Ryszard Dołomisiewicz zamierza dołożyć wszelkich starań do odbudowania pilskiego żużla, choć jak zapowiada nie bę(...)
212
Marcin Jędrzejewski: Ofert było praktycznie zero. Polonia? Ryzyka nie ma prawie wcale(...)
468
Pilski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że menedżerem Polonii w sezonie 2022 będzie Ryszard Dołomisiewicz. (...)
124
Lukas Fienhage oraz Broc Nicol pierwszym wzmocnieniem Polonii Piła.(...)
3
Smutne informacje dochodzą do nas z pilskiego ośrodka żużlowego. (...)
2
Euro Finannce Polonia Piła podejmuje Lokomotivem Daugavpils podczas punktowanego treningu(...)
178
Sindy Weber przed sezonem 2019(...)
65
W środowe popołudnie zespół z północnej części województwa Lubuskiego miał okazję odbyć trening punktowany na własnym torze. Rywalem aktualnych brązowych medalistów Drużynowych Mis(...)
36
Pewną wygraną gospodarzy 49:29 zakończył się rewanż meczu sparingowego pomiędzy Stainer Unia Kolejarz Rawicz a Euro Finannce Polonia Piła. (...)
147
Poznaliśmy nowy termin Finału Złotego Kasku. Zawody odbędą się 19 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:30.(...)
100
W niedzielę, podczas uroczystej sesji Rady Miasta, Hans Nielsen odbierze tytuł Honorowego Obywatela Piły.(...)
222
Władze Piły zaproponowały aby legendarny żużlowiec Hans Nielsen został Honorowym Obywatelem miasta. (...)
96
Tomasz Gapiński nie zmienia barw klubowych i nadal będzie reprezentował zespół Polonii Piła. Dla kapitana zespołu z Grodu Staszica będzie to ósmy sezon w macierzystym klubie.(...)
0
Na wyniki każdego z zawodników składa się wiele czynników. Jednymi z najważniejszych są: dobrze przepracowana zima oraz dopasowany do warunków torowych sprzęt. O tym, a także międz(...)
1
Pilanie nie dali szans swoim rywalom z Ostrowa, pokonując ich drużynę 59:31. Drużyna znad Gwdy przegrała podczas tego spotkania - podwójnie - tylko jeden wyścig. (...)
102
Już w najbliższą niedzielę Lokomotiv Daugavpils rozpocznie zgrupowanie w Gnieźnie, natomiast we wtorek, 28 marca Łotysze rozegrają na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pierwsze z trze(...)
227
Po przegranej z Betard Spartą Wrocław zawodnicy TŻ Ostrovii zmierzyli się na własnym torze z drużyną Polonii Piła. Zawody pechowo zakończył Michał Szczepaniak.(...)
100
Wiemy już, w jakich składach zaprezentują się zawodnicy z Piły oraz ich rywale na dzisiejszym treningu punktowanym w Ostrowie. (...)
0
Czy jest wpisowe do szkółki, ile zarabia się, jeżdżąc na żużlu oraz jak często odbywają się treningi - m.in. takie pytania padały na spotkaniu młodych żużlowców Polonii Piła z uczn(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com