Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PONTUS ASPGREN - Wiadomości
0
Po 13 latach jazdy na torach żużlowych swoją karierę zakończył Pontus Aspgren. Szwed zmuszony został do podjęcia tego kroku po kontuzji kręgosłupa na odcinku szyjnym, której nie po(...)
0
Pontus Aspgren, podpisał kontrakt na starty w Allsvenskan, w barwach Ornany Mariestad. Szwed powraca do drużyny po kilku latach przerwy.(...)
107
OK Bedmet Kolejarz Opole za pośrednictwem strony klubowej poinformował o przylocie do Polski swojego czołowego zawodnika Pontusa Aspgrena, który jak dotąd przez kontuzję neurologic(...)
140
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na inaugurację sezonu 2.Ligi żużlowej Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 58:32. (...)
108
Opolski OK Bedmet Kolejarz po nieudanej próbie wywalczenia awansu do pierwszoligowych rozgrywek w ubiegłym sezonie, w tym również zamierza o niego powalczyć. W realizacji tego celu(...)
540
OK Bedmet Kolejarz Opole ogłosił dzisiaj pozyskanie drugiego Szweda. Z rybnickiego ROW-u na przenosiny do drugoligowego klubu z Opola zdecydował się Pontus Aspgren.(...)
0
We czwartek odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szwecji, w których zwyciężył Jacob Thorssell. Na swoim torze w Malilli stracił tylko jedno oczko na rzecz późniejszego brązowego med(...)
41
Brytyjczyk, Craig Cook triumfował w przełożonych z soboty na niedzielę kwalifikacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozegranych we włoskim Lonigo. O drugą lokatę stoczony zost(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Jak co kolejkę przedstawiamy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
0
Pontus Aspgren zawodnikiem Speedway Wandy! Szwed związał się w dniu dzisiejszym umową na sezon 2015.(...)
0
W drugim czwartkowym spotkaniu Premier League ekipa Ipswich Witches pokonała na własnym torze drużynę Somerset Rebels 57:35.(...)
0
Okres transferowy dobiega końca. Kluby finalizują rozmowy i podpisują kontrakty. Nie inaczej jest w Łodzi. Nowym zawodnik Orła Łódź na sezon 2012 został Szwed Pontus Aspgren.(...)
0
Australijczyk Richard Sweetman oraz Szwed  Pontus Apsgren są pierwszymi zawodnikami na sezon 2011 w drugoligowym zespole Lubelski Węgiel KMŻ Lublin. Obaj z nich to juniorzy, j(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com