Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POZNAN - wyszukaj wiadomości
116
7R Stolaro Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
143
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 34:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
115
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
201
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 55:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
335
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W sobotę czekają na nas derby Wielkopolski drugiej ligi. Na domowym torze, miejscowy Kolejarz Rawicz zmierzy się z PSŻ Poznań. Skorpiony we wcześniejszym spotkaniu przegrały u sieb(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Zwycięstwem SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 41:49 zakończyło się spotkanie w ramach II kolejki 2. Ligi Żużlowej przeciwko Wolfe Wittstock. Mecz zgromadzonym zarówno przed telewizor(...)
242
Drużyna widmo - tak możemy nazwać klub z Wittstock w obecnych rozgrywakach. Po wielu perturbacjach jesteśmy świadkami swoistego come back'u. Kto okaże się mocniejszy? SpecHouse Psż(...)
0
Napiętego kalendarza żużlowego w sezonie 2021 ciąg dalszy. Tym razem zmianie uległ termin rozegrania IX i X rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Poznaniu(...)
162
O niesamowitym progresie jaki zanotowali piłkarze Warty Poznań w ostatnim czasie chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Obecnie to biało-zieloni piastują miano najlepszej drużyny(...)
180
specHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze 7R Stolaro Stal Rzeszów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
153
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Miniony sezon mimo dziwnego i z wieloma ograniczeniami do udanych może zaliczyć Marcus BIrkemose. Duński junior już został okrzyknięty jednym z talentów, który może w swojej karier(...)
1108
Kolejny młody talent z Danii trafił do 2.Ligi żużlowej. Tym razem kontrakt ze specHouse PSŻ Poznań parafował Jonas Saifert Salk.(...)
192
Kolejnym nowym zawodnikiem specHouse PSŻ Poznań został wychowanek rybnickiego ROW-u, Robert Chmiel.(...)
734
12 miesięcy temu
Wczoraj poznańskie Skorpiony przedłużyły kontrakt ze szkoleniowcem, Piotrem Paluchem, natomiast dzisiaj rozpoczęła się ofensywa transferowa zawodników. Wiemy już, że lider z ubieg(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com