Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POZNAN - Wiadomości
0
POZNAŃ(...)
5
Choć nie udało się pozyskać młodszego z braci, to wrocławianie nie zamierzają nad tym rozpaczać. Zabrali się do bardzo poważnej pracy przed sezonem 2016. Ustalili również pierwsze (...)
5
W sobotę w Poznaniu o godzinie 15:30 rozegrany zostanie III turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Będzie to ostatnia impreza tego cyklu, po której poznamy Indywidualnego Mistrza Pozna(...)
0
Niedawno pojawił się pomysł, aby jedną z rund Grand Prix zorganizować na INEA Stadionie w Poznaniu, na którym na co dzień występują piłkarze Mistrza Polski - Lecha Poznań. Prezes L(...)
0
Istnieje duże prawdopodobnieństwo, że półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów odbędzie się na torze w Poznaniu.(...)
0
Po kilkuletniej przerwie, poznanński Golęcin znowu doczeka się żużla na swoim obiekcie. (...)
0
12 lat temu
Jak co roku Stowarzyszenie Kibiców i Sympatyków Rybnickiego Żużla ?ROW Rybnik? organizuje ogólnopolski turniej piłki halowej. Zawody te, za każdym razem, cieszą się dużym zainteres(...)
0
Sezon zimowego speedway'a w pełni! Wczoraj żużlem w wydaniu lodowym mogli emocjonować się kibice w Gnieźnie, natomiast w najbliższą sobotę walkę o "Złote Koziołki" stoczą w Poznani(...)
0
W dniu wczorajszym na poznańskim torze regatowym Malta odbyły się wyścigi motocyklowe na lodzie w ramach Turnieju o Złote Koziołki. W zmaganiach udział wzięło szesnastu zawodników,(...)
0
W dniu 21 października 2011 r w sali TS Olimpia o godzinie 17.00 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego. Specjalnym gościem był Prezes TS Olim(...)
0
Pechowo zakończył się wczorajszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ostrowie dla Norberta Kościucha. W ósmym biegu kapitan Skorpionów walcząc o jeden punkt z Tomaszem Jędr(...)
0
Dzisiaj o godzinie 16:30 w Poznaniu odbędą się eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Faworytami z pewnością będą juniorzy Stelmetu Falubazu, jednak co ciekawe -(...)
0
W minioną sobotę na poznańskim torze regatowym Malta odbyła się pierwsza edycja Turnieju o Złote Koziołki. Gdyby zeszłoroczna pogoda nie popsuła organizującym planów, byłaby to dru(...)
0
Już jutro na poznańskim torze regatowym Malta odbędzie się turniej motocyklowy na lodzie o Złote Koziołki. Do stolicy Wielkopolski przyjadą również uczestnicy Grand Prix. Ponadto n(...)
0
Lech Piasny, właściciel firmy Lechma jest kojarzony z poznańskim żużlem od kilku lat. Przed sezonem 2010 właściciel firmy Lechma podpisał umowę z zarządem poznańskiego klubu o spon(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com