Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bardzo dobra wiadomość dla Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Klub podpisał z dwoma podmiotami umowy na sponsoring tytularny. Do tego rzeszowianie wrócili do tradycyjnej nazwy Stal.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RAFAL DOBRUCKI - Wiadomości
2
Dobiegła pewna era w historii polskiego żużla. Od dawna było wiadomo, że rok 2020 będzie ostatnim w karierze Marka Cieślaka w pracy z Żużlową Reprezentacją Polski. Dziś podano, że (...)
289
Rafał Dobrucki w swojej wieloletniej karierze sportowej reprezentował barwy klubów z Piły, Leszna, Rzeszowa czy Zielonej Góry. Leszczynianin przez ostatnie lata był związany z druż(...)
1
Zimowe zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski, to dla juniorów podwójne przeżycie. Już sama nominacja powoduje u nich niebywałe poczucie dumy a możliwość spędzania wspólnego cza(...)
214
Wraz z końcem sezonu 2018 wygasł kontrakt menedżera Betard Sparty Wrocław Rafała Dobruckiego. Szkoleniowiec zdobył z drużyną srebro i brąz rozgrywek PGE Ekstraligi. Do faktu zakońc(...)
223
Fogo Unia Leszno pokonała w niedzielny wieczór na swoim torze Betard Spartę Wrocław. Leszczynianie będą walczyć o złoty medal z Cash Broker Stalą Gorzów, natomiast o trzecie miejsc(...)
17
W zakończonym dzisiaj meczu gospodarze Fogo Unia Leszno pokonała na swoim torze Betard Sparta Wrocław 48:42 (96:84). Zespół z Leszna potwierdził swoją dominację i będzie walczyć o (...)
34
W niedzielny wieczór w pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław poległa u siebie z Fogo Unią Leszno 42:48.(...)
28
W zakończonym w niedzielę meczu w Lesznie miejscowa Fogo Unia Leszno pokonała Betard Sparta Wrocław 55:35. Dla gospodarzy przypadł również punkt bonusowy za wygraną dwumeczu 100:8(...)
0
Wrocławianie ulegli w niedzielę w Częstochowie miejscowemu forBET Włókniarzowi 49:41. Jak to spotkanie ocenia trener wrocławian, Rafał Dobrucki?(...)
0
Wczoraj w stolicy Dolnego Śląska odbył się mecz 3.kolejki PGE Ekstraligi, w który Betard Sparta Wrocław bardzo wysoko przegrała z osłabioną Cash Broker Stalą Gorzów 54:36. Na pomec(...)
0
Dzisiejszy mecz inaugurujący rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył się sprawiedliwym remisem. Na pomeczowej konferencji prasowej zawody te podsumowali trenerzy i najskuteczniejsi zawo(...)
101
Wczoraj rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku byli świadkami bardzo emocjonujących zawodów, w których triumfowała reprez(...)
69
Wczoraj na gorzowskim odbył się mecz między liderem tabeli a ciągle aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski, który zakończył się wygraną gości 41:49. Na pomeczowej konferencji prasowe(...)
3
To nie jest sezon Get Well Toruń. Kolejna na Motoarenie w Grodzie Kopernika to szok. Tym razem gospodarze ulegli Betard Sparcie Wrocław 41:49 i jest to najwyższa porażka u siebie w(...)
0
Gospodarze wygrali mecz z ekipą w Wrocławia. Na konferencji pojawili się trenerzy obu zespołów, oraz Tai Woffinden i Piotr Protasiewicz.(...)
106
We wczorajszym spotkaniu CASH BROKER Stal Gorzów pokonała BETARD Sparte Wrocław 44:45. (...)
0
Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, dwie wygrane wrocławskich żużlowców przyciągnęły po raz kolejny niemalże komplet publiczności we Wrocławiu. Ekipy Betard Sparty i Cash Broker Sta(...)
99
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę Betard Sparty Wrocław. Goście okazali się lepsi i w Wielkopolsce wygrali dwoma punktami.(...)
100
Trener Betard Sparty Wrocław zaplanował pierwsze przedsezonowe treningi swojej drużyny. Ekipa, którą w tym roku w PGE Ekstralidze poprowadzi Rafał Dobrucki, pierwsze jazdy rozpoczn(...)
168
Zespół debiutantów z aspiracjami na zwycięstwo - tak należy określić zespół Eko-Dir Speedway Team, który pod wodzą Rafała Dobruckiego ścigać się będzie w tegorocznym cyklu Speedway(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com